siłownia

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa od tych, którzy im się podporządkowują, dodaje nam pewności siebie i energii, poprawia libido. Każdy klient powinien zabiegać o to, by poziom tego hormonu utrzymywać u siebie na górnym poziomie. Niezależnie bowiem od innej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że jakkolwiek nie musimy już zabiegać o przetrwanie czy bić się o samice gdy nasi przodkowie- testosteron dużo jest nam cholernie potrzebny. Zwłaszcza gdy uwzględnimy fakt, iż w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek średniej wielkości plemników w nasieniu mężczyzn o ponad połowę!

Siłownia Moryń

Bezpośrednią tego motywacją jest słaby testosteron, z serii przyczyn tego zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni rzeką, iż to klucz wzrastającego odsetku klientów z nadwagą (im więcej tłuszczu, tym statystycznie niższy testosteron), inni wierzą, iż to poprzez estrogeny, których wręczamy sobie z zewnątrz. Ja zgodzę się z tymi, którzy za pierwszego winowajcę mają… stres. Nic tak bo nie zaburza naszej gospodarki hormonalnej, jak przewlekłe napięcie. Gdy jesteś na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Da się z tym walczyć. Niniejszy produkt podpowie Ciż nie tylko, gdy się wyluzować, ale i jak innymi metodami dać sobie większy poziom hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To dokładnie ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Lecząc na małą metę- mobilizuje nas do wykonywania, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety teraz w znacznej w większości przypadków martwimy się rzeczami, jakie nie są zagrożenia życia, więc mechanizm z odległych czasów bardziej przeszkadza, niż leczy. Tymże szczególnie że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (jakie to tak płacą za nowotwory i choroby serca- dwie główne przyczyny zgonów w krajach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), zbieranie się tłuszczu, czy problemy ze snem, przemęczenie i drażliwość. Oraz co najniebezpieczniejsze dla klientów- konkuruje z bliskim testosteronem. Dlatego powinieneś się imać wszelkich sposobów (no, może poza heroiną…), aby się wyluzować. Medytacja to bezwzględny numer sam na liście wyjść na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy umysł i szczęśliwy sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny element- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że jesteś kogoś, kto ten masaż będzie wybierać Ci prowadzić 😉 Po piąte- kontakt z nowym człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Jeszcze lepiej działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są tylko dla kobiet, znerwicowanych bab)… i jeszcze jedna, bardzo popularna informacja- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w głowę w kroku triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, iż jesteś stały siebie, więc zaczyna być więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest wyjątkowo istotne, dlatego zawsze stawiam nań szczególną uwagę. Uznaj je zbyt podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Moryń

Konkuruj z nadmiarem estrogenów

Oczywiście jak osoby wytwarzają małe kwoty testosteronu, choć niektórzy myślą, iż przedstawiają go tylko samcy, tak i my wytwarzamy takie ilości estrogenu, choć kojarzony jest raczej z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, aby nie zdominował naszego testosteronu. Najistotniejszym elementem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To szczególnie tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, który z serii powoduje odbijanie się tłuszczu… i przy się zamyka. I po się dziwisz, że tyle mężczyzn ma ogromne piersi i brzuchy, jakby ubiegli w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak istotne jest chronienie o sytuację oraz kiedy mocno lenistwo ogranicza ich męskość, na pewno zabrali się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Ta w butelkach zawiera wynikające z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj i mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i mniej piwa (chmiel co prawda ma roślinne odpowiedniki estrogenu, jakie w ściślejszym stopniu na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to obecnie spora część tych niekorzystnych związków)

Siłownia Moryń

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie rozumiesz to rano, poddając się z racja zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego dobrą ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego cechy. Ważna toż zrobić na morze rodzajów. Przede każdym- przewietrz pokój przed wyruszeniem do łóżka. Badania prowadzą, że tak śpi nam się w nieco chłodnym pomieszczeniu. I oczywiście w takim, gdzie jest dobrze tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na ponad godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz mózg, gdyż sprawiają wrażenie, iż jest dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (znanej jako hormon snu). Dodatkowo warto spróbować, bądź nie śpimy na rynek miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, jednak warto dmuchać na zimowe), nie rządzić się przed snem grami czy filmami również nie spożywać posiłków na 3 godziny przed snem. Chociaż to mit, że przytyjesz, a jeżeli organizm skoncentruje się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które umożliwiają zasypianie. Przylegają do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj jeden z nich poprzez dwa tygodnie, potem przez taki sam czas inny, i tak w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj oraz o to, aby posiadać wysoki poziom witaminy D (na poziom jesienno-zimowy przekonuje się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go rano, bo więc świetnie się wchłania), cynku i selenu. A skoro więc dla Ciebie wciąż zbyt kilku- możesz sprawdzić DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są pytania, które mówią, iż nie wykazują szczególnie mocnego działania, przecież są te takie, które przyjmują ich skuteczność. Moja decyzja jest taka, że każdy system jest osobisty i warto przechodzić na sobie, jeżeli oczywiście są to własne sposoby. Wtedy bowiem nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Jeśli nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Moryń

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze założenia są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Jest tam znacznie niższa temperatura, co umożliwia żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i właśnie pogarsza jakość nasienia. Jeżeli przechodzisz na saunę- nie przypominaj tego zwłaszcza niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się też nie brać długich, gorących kąpieli. Nie noś laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie noś obcisłych bokserek ani spodni. I najlepiej śpij nago. Twoje „wory” będą zadowolone.

Siłownia Moryń

Bądź zdolny

Przechodzę na nauce dwojaką aktywność: Seksualną i sportową. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji założenia są bardzo zróżnicowane- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni podaj ją podają. Cóż, tu także musisz złożyć się na siebie i przygotować eksperyment- sprawdź, jak ruszy na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, mówić to będzie, że o. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli rano nie byłeś na siłowni oraz nie znasz poprawnej techniki- nie dodawaj się od razu na nie wiadomo jak duże sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania prowadzą, że często ćwiczenia dużych sił mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, dają duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie trwaj dlatego na tyłku, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I posiadaj. Mam nadzieję, iż nie olejesz wydanej w współczesnym wpisie informacji i poczynisz kroki, by stawać się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Moryń

 

Zobacz również partner do seksu

0 0 votes
Przyznawalność
0 0 votes
Warunki
0 0 votes
Szybkość

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x