Promocje na OBI Police

Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to niepowtarzalny z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie wolno się temu dziwić, podaje on poczucie sterylności, tak przecież pomocnej w obecnym pomieszczeniu. Na jego korzyść przemawia również uniwersalność – z możliwością dopasujemy do niego meble łazienkowe w luźnym stylu.

Promocje na OBI Police

Choć nie mniej popularną ofertą jest stosowanie bieli z innymi kolorami, zarówno tymi o dużym nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeżeli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, jak natomiast ostatnie w prostych kolorach. Należy jednakże mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na duże dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które jeszcze ją ożywią.

Promocje na OBI Police

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Określając się na biel trzeba zwrócić uwagę na ostatnie, aby wszystkie meble łazienkowe oraz urządzenia sanitarne stanowiły w współczesnym samym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie spójna. Jeśli jednak obawiamy się monotonii, zwykle w sukcesie łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o odmiennych fakturach. Ciekawą konstrukcją i również bardzo znaną są płytki z wzorami 3D. Na polu białego koloru wdzięcznie objawia się i naturalne drewno, jakie potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Police

Światło w łazience

Łazienki urządzone w bieli zawsze wręczają się niemało większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak dlatego, że światło odbija się od jasnego koloru również daleko rozświetla pomieszczenie. Stanowi więc duża zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niskich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą również zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne okaże się też duże lustro nad umywalką, które oprócz rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwala na liczną pomysłowość w doborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe daleko jest przejrzeć pełną gamę produktów otwartych na ścianie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na znaczny połysk będą więcej odbijały światło, jednak należy mieć, że za wielu bieli sprawi, że wnętrze wyda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba liczyć na przyczynie to, że meble łazienkowe oraz dodatki są przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Police