Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Program Partnerski nazwa.pl

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim wszystek klient może korzystać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program poświęcony jest również dla odbiorców indywidualnych, kiedy oraz marek świadczących usługi związane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Osoby a instytucji zatrudniające wkład w Programie Partnerskim poprzez polecanie usług z nazwa.pl, oprócz branych w Programie Partnerskim nagród są pewność, iż ich użytkownicy lub nasi będą mieć z najciekawszych usług hostingowych, natomiast ich domeny będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za wszelką kolejną usługę, która stanie nabyta z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od ceny zamówionej usługi. W sukcesie, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program idzie dobrze i Przyjaciele otrzymują prowizję w wysokości 50% od ceny pierwszego przedłużenia usługi i 25% z jakiegoś innego. Także za zadanie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o ceny 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony jest dla ludzi klientów firmy, jak jeszcze osób które nie posiadają jeszcze usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można stosować również do znajomych, jak także do naszych klientów. Bez sensu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje wzięcie z rozwiązań nazwa.pl, za wszelką spośród nich dostarczane są punkty, które można zamienić na wartość czy na pomoce w nazwa.pl.

– Jesteśmy świadomi, że wielu klientów z dawna poleca pomoce w nazwa.pl, a teraz zdecydowali się zrewanżować i nagrodzić ich zbyt lojalność wobec znanej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na targu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały czas bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady wkładu w Programie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba czy firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Typa jest wówczas identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i dane na materiał naliczonych prowizji odpowiedzialne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na życzenie Partnera prowizje w Programie Partnerskim przelewane są w 24h na określone konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Przyznawalność
0 0 votes
Warunki
0 0 votes
Szybkość
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments