Plus Bank opinie

Wszystkie informacje na temat oferty Plus Banku. Posiadają różnego rodzaju kredyty oraz konta bankowe. W swojej ofercie mają także karty płatnicze oraz konto oszczędnościowe każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcam do zapoznania się z artykułem na temat oferty Plus Banku. Posiadają oni różnego rodzaju kredyty i pożyczki, konta osobiste. Przedstawione są korzyści oraz jak należy złożyć wniosek o dane konto czy pożyczkę. Wszystko jest dokładnie przedstawione. Polecam.

PLUS BANK
O Banku.
Misja.
MISJA BANKU.
Dla banku głównie liczą się pozytywne relacje z klientem, jego dobro oraz wzajemne zadowolenie. Duży nacisk stawiają na to, by relacje z klientem były budowane długotrwale. PLUS BANK jest bankiem całkowicie bezpiecznym oraz nowoczesny. Stawiają na wygodę, z której mogą korzystać klienci.

WIZJA BANKU.
Stawiają głównie na pełen profesjonalizm, szczególnie podczas obsługiwania swoich klientów. Zależy im przy wszystkie cele swoich klientów zarówno te osobiste, jak i biznesowe zrealizowali na jak najwyższym poziomie, by klient był w pełni zadowolony i kiedy tylko tego będzie potrzebował, by do nich powrócił. W swojej ofercie posiadają szeroki zakres usług, które wyróżniają się tym, że są dla klienta bardzo korzystne, dostępne a przede wszystkim zrozumiałe.

DLA OSIĄGNIĘCIA ZAŁOŻONEGO CELU:
– głównie podążają za trendami rynku finansowego w Polsce, nie chcą pozostać w tyle, tylko iść do przodu,
– najważniejsze dla nich jest to, by mogli spełnić wszelkie oczekiwania swoich klientów, dlatego też, aby mogli je spełnić, posiadają szeroką ofertę produktów, które chcą dostosować do potrzeb klienta,
– każdy klient, który zamierza skorzystać z usług PLUS BANKU, ma możliwość wybrania dowolnej usługi, ponieważ są w stanie udostępnić różnorodne formy świadczenia usług, które są stworzone z myślą o kliencie. Wszystkie usługi, jakie oferuje PLUS BANK, są dostosowane do potrzeb klienta.
Jakość i reklamacje.

Przede wszystkim SATYSFAKCJA KLIENTA.
PLUS BANK głównie opiera się na tym, by klient był zawsze w pełni usatysfakcjonowany. PLUS BANK posiada pracowników, którzy świadczą obsługę klienta na jak najwyższym poziomie. Dlatego też robią wszystko, by klient był jak najlepiej obsłużony. Satysfakcja oraz zadowolenie klienta jest dla PLUS BANKU najważniejsza. Dokładają oni wszelkich starań, aby każdy z elementów jakości był coraz to bardziej doskonalony, co właśnie wpływa na satysfakcję klienta.

Na satysfakcję klienta wpływają następujące czynniki:
– osobiste,
– sytuacyjne,
– postrzeganie obsługi oraz produktów.

Jak już wyżej zostało wspomniane PLUS BANK, w dużej mierze stawia właśnie na satysfakcję oraz zadowolenie klienta, dlatego też robią w tym kierunku badania. Badania te są przeprowadzane zarówno telefonicznie, jak i w bezpośrednim kontakcie z klientem. Podczas bezpośredniego kontaktu z klientem przeprowadzana jest rozmowa w oddziale banku oraz kiedy klient składa reklamacje.

Badania te są dla PLUS BANKU naprawdę bardzo ważne, ponieważ dzięki nim bank może jeszcze bardziej doskonalić elementy jakości, by były one na jak najwyższym poziomie, a klienci byli zawsze zadowoleni oraz usatysfakcjonowani z obsługi.

JAK ZARZĄDZAMY JAKOŚCIĄ?
PLUS BANK w dużej mierze również stawia na to, by wszystkie wymagania klienta były spełnione na jak najwyższym poziomie. Zależy im także, by jakość obsługi klienta była na jak najwyższym poziomie. Bardzo ważne dla banku jest również zapewnienie bezpieczeństwa oraz, żeby wszystkie informacje były przesyłane oraz przekazywane klientowi w sposób rzetelny.
PLUS BANK nie lekceważy tego, kiedy klient zgłosi swoje niezadowolenie, wręcz przeciwnie każdą zgłoszoną przyczynę niezadowolonego klienta identyfikują. Oprócz tego regularnie w oddziałach banku są przeprowadzane cykliczne kontrole, po to by jakość obsługi klientów był na jak najwyższym poziomie. Aby PLUS BANK mógł cieszyć się właśnie nieposzlakowaną opinią, pośród klientów, niezbędne są właśnie stałe nadzory.

PLUS BANK przeprowadza badania, które wykazują satysfakcję klienta za pomocą dwóch różnych metod, a mianowicie:
– SATISFACTION CALL
– MYSTERY SHOPPING.

PLUS BANK stosuje zasady dobrej praktyki bankowej.

REKLAMACJE KLIENTÓW, ICH SUGESTIE I SPOSTRZEŻENIA UWZGLĘDNIAMY W CODZIENNEJ PRACY.

PLUS BANK nie lekceważy żadnych uwag oraz skarg, które się do nich tyczą wręcz przeciwnie, zachęcają do składania różnego rodzaju uwag, wniosków, skarg, czy reklamacji. Dodają przy tym, że pomaga im to, by ich praca była jeszcze bardziej usprawniona. Uwagi od klientów pozwalają im zwrócić uwagę, gdzie popełniają błąd, co powinni poprawić w świadczeniu swoich usług, by klient był zadowolony. PLUS BANK również chętnie przyjmie spostrzeżenia oraz sugestie. Ważne są również dla nich wszelkie oczekiwania klientów, które dotyczą jakości obsługi pracowników. Pozwoli im to na podniesienie jeszcze wyższej jakości obsługi klienta. Każdy, kto zechce złożyć skargę, lub reklamację może wypełnić formularz, lub napisać maila, który jest podany w Regulaminie przyjmowania i rozpatrywania skarg. PLUS BANK gwarantuje, że żadna ze skarg nie zostanie zlekceważona, ale bardzo poważnie bank podejdzie do sprawy.

GŁOS KLIENTA I POZASĄDOWE ROZSTRZYGANIE SPORÓW.
Dla PLUS BANKU każdy Głos Klienta jest naprawdę bardzo ważny, ponieważ, ponieważ dzięki nim mają możliwość wyciągnięcia wielu wniosków ze świadczonych przez siebie usług, Każdy Głos klienta ma wpływ na poprawę jakości obsługi PLUS BANKU.

Każdą skargę PLUS BANK musi wnikliwie rozpatrywać, oprócz tego musi dokonywać ścisłej analizy i to dosłownie każdego zgłoszenia, jest to zawarte w regulaminie przyjmowania i rozpatrywania skarg.

PLUS BANK absolutnie, żadnej skargi nie może zbagatelizować oraz zlekceważyć, ponieważ podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

Instytucje zewnętrzne świadczące pomoc:
– bankowy arbitraż konsumencki,
– miejscy i powiatowi rzecznicy konsumenta,
– rzecznik finansowy,
– sąd polubowny,
– sądy powszechne.

KONTO OSOBISTE.
KONTO OSOBISTE to wygodny i nowoczesny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

KORZYŚCI:
– konto osobiste daje możliwość łatwego oraz szybkiego dostępu do pieniędzy,
– każdy, kto zdecyduje się na konto osobiste, ma możliwość korzystania z nowoczesnej karty debetowej. Z karty tej może korzystać niemal w całej Polsce we wszystkich bankomatach, które są bezprowizyjne sieci, tych jest ponad 4000,

– dostęp do konta mamy dosłownie cały czas, ponieważ możemy korzystać z niego całodobowo i to przez 7 dni w tygodniu, dostęp do konta jest całkowicie mobilny,
– wiele operacji, np. przelew możemy wykonywać już bez wychodzenia z domu, nie czekając w długich kolejkach, przy czym nie tracimy swojego cennego czasu, a to wszystko dzięki kanałom bankowości elektronicznej (Internet, Telefon, SMS),
– każdy, kto korzysta z tego rodzaju konta, ma dostęp do aplikacji mobilnej, która nosi nazwę plusbank24, aplikacja ta jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią tracić swojego cennego czasu. Plusbank24 jest aplikacją, dzięki której mamy możliwość dostępu do swojego rachunku, wykorzystujemy do tego rodzaju aplikacji swoje urządzenia mobilne smartfony czy tablety. Jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie w dzisiejszych czasach, z którego coraz to więcej osób korzysta, ponieważ większość ludzi po prostu stawia na wygodę,
– każdy, kto zdecyduje się na ten rodzaj konta osobistego, w dniu założenia go może dostać kredyt w postaci limitu odnawialnego, oraz może się starać o środki na niespodziewane wydatki, których jak wiemy w dzisiejszych czasach mamy coraz to więcej,
– otrzymujemy kartę debetową, którą mamy możliwość ubezpieczenia, jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ jak wiadomo w dzisiejszych czasach, coraz to więcej osób kradnie, stąd też coraz to większa ilość kradzieży, na które jesteśmy narażeni, ubezpieczenie też podlega wtedy, kiedy wypłacamy gotówkę z bankomatu. W dzisiejszych czasach różne są niebezpieczeństwa, nawet podczas wypłacania gotówki musimy często bardzo uważać, ale dzięki ubezpieczeniu możemy być, całkowicie spokojni. Szczegóły dotyczące tego ubezpieczenia możemy znaleźć w Ogólnych Warunkach

Ubezpieczenia i Karcie produktu,
– dostępny jest także dla każdego pakiet assistance. Więcej informacji na ten temat znajdziemy w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia i Karcie Produktu,
– mamy możliwość korzystania z konta oszczędnościowego oraz z oprocentowanych lokat.

KONTO PLUS.
O produkcie:
Każdy, kto korzysta z tego rodzaju konta, ma wygodny dostęp do swoich pieniędzy, dzięki temu, że jest ono bardzo nowoczesne.
Dostęp do tego rodzaju konta mamy przez całą dobę i to 7 dni w tygodniu. Mamy możliwość zarządzania kontem przez Internet, telefon, SMS, oraz aplikację mobilną, wszystko zależy od tego, kto czym się najbardziej lubi posługiwać oraz na czym jest mu najwygodniej.

Konto Plus gwarantuje bezpłatne pobieranie potrzebnej nam gotówki i to w całym kraju ze wszystkich bankomatów.
Konto Plus gwarantuje szybkie oraz wygodne płacenie przez Internet wystarczy skorzystać z usługi PŁACĘ Z PLUS BANK.

KORZYŚCI:
Otwórz Konto Plus i ciesz się kontem bez opłat.
Nie ponosimy żadnych opłat, za prowadzenie konta, jest to dosłownie 0 złotych. Mamy możliwość wypłacania potrzebnej nam gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, wypłaty te są darmowe, nie ponosimy żadnych kosztów, czyli dokładniej mówiąc koszt ten to 0 złotych. Kiedy posiadamy kartę debetową, również nie ponosimy za nią żadnych kosztów. Wszelkie przelewy internetowe również wynoszą 0 złotych, możemy wykonywać realizację stałego zlecenia, polecenie zapłaty, przelewy internetowe, wszytko to jest całkowicie bezpłatne. Za transmisję danych, która jest wykonywana przez aplikację mobilną dla klientów plusa i cyfrowego Polsatu również nic nie płacimy, koszt ten wynosi 0 złotych.

LIMIT W KONCIE PLUS.
Kiedy chcemy skorzystać z limitu na koncie, to do 4200 złotych Plus Bank wymagać będzie od nas jedynie oświadczenia o zarobkach.
Plus Bank, który przyznaje limit, nie pobiera od klienta żadnej opłaty prowizyjnej oraz opłaty przygotowawczej. Okres bezodsetkowy trwa długo, ponieważ cały miesiąc a dokładniej mówiąc 30 dni. Oprocentowanie limitu w koncie wynosi tylko 8,9%. Cały okres kredytowania wynosi 36 miesięcy. O maksymalną kwotę kredytu w koncie możemy się starać w wysokości 50 000 złotych.

Jak założyć konto?
Założyć konto można na dwa sposoby. Po pierwsze wniosek ten możemy złożyć telefonicznie, a po drugie możemy udać się bezpośrednio do oddziału PLUS BANKU, a tam pracownicy we wszystkim nam pomogą oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.
Kontaktując się telefonicznie, możemy podać swój numer telefonu, a doradca wtedy sam się z nami skontaktuje lub sami możemy zadzwonić pod numer telefonu 801 44 55 66, lub 61 8 461 461. Jeżeli chcemy bezpośrednio się spotkać i porozmawiać na temat założenia konta wystarczy udać się do najbliższej placówki PLUS BANKU, a tam pracownicy pomogą nam przy wszystkich formalnościach.

KREDYT W KONCIE PLUS.
O PRODUKCIE:
Pieniądze dostępne są w każdej chwili w ramach przyznanego limitu kredytowego, a odsetki liczone są jedynie od wykorzystanej kwoty limitu.
Dzięki kredytowi w Koncie Plus nie mamy obowiązku, który się wiąże z comiesięczną realizacją przez nas wpływów na Konto Plus.
Kiedy chcemy otrzymać limit, możemy bardzo go łatwo i szybko otrzymać do kwoty 4200 złotych, ponieważ do tej kwoty Plus Bank wymagać będzie od nas jedynie oświadczenia o tym, że jesteśmy zatrudnieni, oraz oświadczenie o wysokości naszych dochodów.

Z tego rodzaju kredytu możemy skorzystać dosłownie, kiedy tylko chcemy, jest on dla nas dostępny dosłownie przez cały czas.
Koszta takiego kredytu są naprawdę niskie wręcz znikome, ponieważ kiedy limit zostanie nam przyznany. Nie ponosimy żadnych opat prowizyjnych, właśnie za jego przyznanie, nie płacimy również żadnych odsetek aż przez 30 dni, kiedy kredyt wykorzystamy w całości, również nic za to nie płacimy. Także jak widać, jest to bardzo dla nas korzystne.

OKRES KREDYTOWANIA.
Czas kredytowania wynosi 36 miesięcy. Dzięki tym 36 miesiącom mamy możliwość zaoszczędzenia na prowizjach za odnowienie. Prowizje te są najczęściej pobierane po 12 miesiącach. Jeżeli chcemy przedłużyć to na kolejny okres, może to nastąpić automatycznie. Nie musimy się specjalnie fatygować do banku. Także rozwiązanie to również jest bardzo wygodne, ponieważ nie musimy tracić swojego cennego czasu.

KWOTA LIMITU KREDYTOWEGO.
2000 zł jest kwotą minimalną limitu kredytowego, natomiast 50 000 złotych jest kwotą maksymalną. Limit kredytowy jest tak, naprawdę bardzo waży, ponieważ daje on wiele możliwości. Między innymi, kiedy zakładamy konto, to już w trakcie jego zakładania możemy się starać, o maksymalną kwotę kredytu.
PLUS BANK często sprawdza historię rachunku, z każdego banku co powoduje, że kredyt może być nam przyznany także później.
Aby została nam przyznana maksymalna kwota kredytu, musimy mieć zdolność kredytową oraz posiadać odpowiednie wpływy comiesięczne na nasze konto.

WYMAGANE DOKUMENTY.
PLUS BANK będzie wymagał od nas dowodu osobistego lub paszportu polskiego.

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK?
Jest to bardzo proste. Mamy możliwość złożenia wniosku na różne sposoby, a mianowicie:
– wystarczy, że zostawimy swój numer telefonu, a doradca skontaktuje się z nami i pomoże przy wszystkich formalnościach,
– możemy również sami zadzwonić pod podane numery telefonów
– osoby, które bezpośrednio chcą się skontaktować z naszymi doradcami, jak najbardziej mogą sami przybyć do oddziału PLUS BANKU, gdzie czekać na nich będą profesjonalni doradcy, którzy zawsze chętnie będą służyć pomocą oraz odpowiedzą na wszystkie pytania,
– możemy również po prostu wysłać SMS-a o treści LIMIT pod numer (koszt wg stawki operatora, numer wyłącznie do kontaktu SMS-owego),
– możemy również skorzystać z aplikacji mobilnej plusbank24.

Konto Lider.
O KONCIE
O PRODUKCIE:
800 złotych jest to deklarowana kwota, która co miesiąc będzie wpływać na KONTO LIDER. PLUS BANK może nam pomóc przy różnego rodzaju formalnościach, nie musimy się sami fatygować do naszego pracodawcy, by podać mu nasz nowy numer rachunku bankowego, PLUS BANK może to zrobić za nas. Pomogą nam przy wszystkich formalnościach, które są związane z przeniesieniem konta.

KORZYŚCI KONTA LIDER:
– nie ponosimy żadnych kosztów, które mogłyby być związane za jego prowadzenia, koszt prowadzenia KONTA LIDER wynosi 0 złotych,
– bez żadnych ograniczeń możemy korzystać z bankowości elektronicznej plusbank24, dostęp ten jest nieograniczony tak samo, jak mamy nieograniczony dostęp do aplikacji mobilnej, nic za to nie płacimy, koszt wynosi 0 złotych,
– dostajemy również kartę debetową VISA lub MasterCarddebit, korzystać z tych kart również możemy do woli i nic za to nie płacimy, koszt tutaj również wynosi 0 złotych.

ZŁÓŻ WNIOSEK W ODDZIALE LUB TELEFONICZNIE.
Złożyć wniosek o KONTO LIDER możemy telefonicznie lub w oddziale banku. Także w przypadku telefonicznego kontaktu możemy sami zostawić nasz numer telefonu, a doradca na pewno sam się z nami skontaktuje najszybciej, jak tylko będzie mógł lub sami bezpośrednio możemy wykonać telefon pod podane numery 801 44 55 66, lub 61 8 461 461.
Jeżeli chcemy się bezpośrednio udać do doradcy, nic nie stoi na przeszkodzie. Doradcy Plus Banku zawsze na nas chętnie czekają i służą nam pomocą. Właśnie są od tego, by nam wszystko dokładnie wytłumaczyć, by było to dla nas przejrzyste oraz zrozumiałe. Odpowiedzą na wszystkie nas nurtujące pytania. Także bez żadnych obaw wystarczy udać się do najbliższej placówki banku.

Konto Efekt.
Korzyści:
– każdy, kto zamierza skorzystać z tego rodzaju konta, nie poniesie żadnych kosztów za wydanie i korzystanie karty debetowej Visa lub Mastercard debit, koszt ten wynosi 0 złotych,
– mamy również możliwość wykonywania wypłaty z bankomatów w sieci Euronet, za które również nie ponosimy żadnych kosztów, koszt ten wynosi 0 złotych,
– całkowicie bezpłatne są także przelewy internetowe, które wynoszą 0 złotych,
– 0 złotych płacimy także za realizację polecenia zapłaty lub zlecenia stałego.
Także jak widać, warunki są po prostu idealne. Warto skorzystać z tego rodzaju konta, ponieważ tak naprawdę korzyści posiadania konta jest naprawdę wiele.

ZŁÓŻ WNIOSEK W ODDZIALE LUB TELEFONICZNIE.
Po pierwsze złożyć wniosek możemy telefonicznie, kontaktując się z doradcą, pod numer telefonu: 801 44 55 66 lub 61 8 461 461, sami możemy również zostawić swój telefon i czekać aż doradca sam się z nami skontaktuje. Natomiast kiedy nurtują nas jakiekolwiek pytania, wystarczy, że udamy się do najbliższej placówki banku, a tak doradcy pomogą nam przy wszystkich formalnościach oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.

Konto Start.
Korzyści Konta Start:
– ponosimy opłatę za korzystanie z tego konta, ale jest ona naprawdę bardzo niska,
– mamy możliwość wypłaty pieniędzy z bankomatów, wszystkie te wypłaty są całkowicie darmowe, nie ponosimy za to żadnych kosztów, czyli koszt to 0 złotych,
– zakładając konto start, możemy prowadzić jednakowo z kartą debetową Visa lub Mastercard debit, lub możemy prowadzić to konto bez karty, to już zależy od nas, dokonujemy tutaj samodzielnego wyboru,
– również są do wyboru dwie opcje w takim przypadku, że albo wybieramy opcję z systemem bankowości elektronicznej plusbank24 lub bez dostępu elektronicznego tutaj również podejmujemy samodzielną decyzję, zależy ona wyłącznie od nas.

ZŁÓŻ WNIOSEK W ODDZIALE LUB TELEFONICZNIE.
W przypadku tego rodzaju konta również, kiedy się na niego zdecydujemy, możemy go założyć, składając wniosek telefonicznie lub w oddziale banku. Dlatego też możemy zostawić swój numer telefonu, a doradca najszybciej jak tylko będzie mógł, się z nami skontaktuje, możemy także sami zadzwonić pod numer telefonu 801 44 55 66 lub 61 8 461 461.
Jeżeli chcemy złożyć wniosek osobiście, to w taki przypadku należy się bezpośrednio udać do najbliższej placówki PLUS BANKU, a tak wykwalifikowani doradcy pomogą nam przy wszystkich formalnościach, oraz odpowiedzą na wszystkie pytania, rozwieją wszystkie nasze wątpliwości.

Porównanie konto osobistych.
Porównaj konta, jakie mamy w ofercie i wybierz dla siebie najlepsze:
Konto Plus.
Dla kogo?
Konto Plus jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie nowoczesność oraz wygodne funkcjonowanie, oraz dla tych osób, które po prostu nie są zainteresowane ponoszeniem żadnych dodatkowych opłat za podstawowe usługi.

Charakterystyka Konta Plus.
Każdy, kto zdecyduje się na ten rodzaj konta, ma dostęp do karty debetowej, dostęp do tego konta jest całkowicie elektroniczny, co jest bardzo wygodne, może również korzystać z aplikacji mobilnej. Może wnioskować o kredyt na start w wysokości 2000 złotych.

Konto Lider.
Dla kogo?
Konto to jest idealne dla osób, które nie chcą ponosić stałych, miesięcznych opłat.

Charakterystyka Konta Lider.
Kiedy aktywnie oraz regularnie będziemy korzystać z tego konta, nie poniesiemy żadnych kosztów, które są związane z miesięczną opłatą właśnie za prowadzenie tego rodzaju konta. W pakiecie otrzymujemy obligatoryjną kartę debetową oraz możliwość korzystania bez ograniczenia z plusbank24.

Konto Efekt.
Dla kogo?
Konto to jest przeznaczone dla wymagających klientów oraz takich, którzy wyróżniają się aktywnością. Za wiele rodzajów usług klienci tego konta po prostu nie płacą, jest tylko jedna zryczałtowana opłata miesięczna.

Charakterystyka Konta Efekt.

Konto to jest kontem pakietowym, czyli posiada dla swoich klientów obligatoryjną kartę debetową oraz dostęp do aplikacji plusbank24.

Konto Start.
Dla kogo?
Jest to idealne konto dla osób, które korzystają jedynie z podstawowych usług bankowych, konto to jest kontem tanim.

Charakterystyka Konta Start.

Konto to posiada niewielką opłatę miesięczną, każdy, kto posiada ten rodzaj konta, nie musi korzystać z dodatkowych usług, nie jest to obowiązkowe.

Kredyty i pożyczki.
Kredyt tu i teraz.
Weź kredyt Tu i Teraz, aby zrealizować każdą potrzebę, a nawet kaprys tak szybko, jak to tylko możliwe:
– każdy, kto zdecyduje się na zaciągnięcie kredytu tu i teraz ma szansę na kredyt w wysokości do 4000 złotych,
– środki, które pożyczamy, nie są oprocentowane,
– bardzo wygodna spłata kredytu, ponieważ rozłożona jest aż do 24 miesięcy.
Plus Bank robi wszystko by sprawić klientowi przyjemność pożyczania.
Każdy klient, który zaciąga kredyt, może być całkowicie spokojny oraz ma zapewniony pełny komfort, ponieważ nie musimy mieć w pamięci, że tego i tego dnia musimy dokonać spłaty raty, to bank dba o to, by wszystkie nasze raty były spłacane w terminie. My po prostu korzystamy z kredytu.
Wystarczy w tym celu wypełnić formularz, a doradcy skontaktują się z nami.

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK?
Wniosek o kredyt można złożyć na kilka sposobów, a mianowicie:
– po pierwsze mamy prawo do zostawienia swojego numeru telefonu, wtedy doradca najszybciej jak tylko będzie mógł, skontaktuje się z nami,
– możemy również sami zatelefonować w tym celu pod numer 801 44 55 66 lub 61 8 461 461 (koszt wg stawki operatora),
– bywa tak, że sami chcemy się bezpośrednio spotkać z doradcą i porozmawiać. Wystarczy w tym celu udać się do najbliższego oddziału, tam czekają na nas wykwalifikowani doradcy, którzy zawsze chętnie służą pomocą i odpowiedzą na wszystkie pytania. Pomogą również podczas wypełniania wniosku oraz przy wszystkich formalnościach,
– można również wysłać SMS-a o treści teraz na numer 661 005 500,
– wniosek możemy również złożyć przez bankowość elektroniczną Plusbank24.pl.

Kredyt Profit.
Posiadasz już Konto Osobiste w PLUS BANK S.A.?
Zasilając swoje konto w PlusBanku, zyskujesz podwójnie, a mianowicie:
– plus bank oferuje niskie oprocentowanie – 8%,
gwarantuje także preferencyjną stawkę prowizji, czyli, kiedy:
– zasilimy swoje konto kwotą, min. 500 złotych od min. 3 miesięcy, to prowizja wynosi 8,00%,
– w przypadku zasilenia konta kwotą min. 500 złotych od min. 6 miesięcy to prowizji jest 6,00%,
– jeszcze inaczej jest, kiedy zasilimy swoje konto kwotą, min. 500 złotych od min. 12 miesięcy, to prowizja wynosi 5,00%.

PONADTO:
– mamy możliwość zaciągnięcia kredytu w maksymalnej kwocie, która wynosi 100 000 złotych,
– istnieje także możliwość rozłożenia spłat na wygodne raty, czyli na:
– 60 rat, na tak dużą ilość rat możemy rozłożyć naszą spłatę, jeżeli doładujemy nasze konto na kwotę min. 500 złotych od min. 3 miesięcy,
– 96 rat, na tak dużą ilość rat możemy rozłożyć spłatę, kiedy doładujemy swoje konto kwotą min. 500 złotych, ale w tym przypadku od min. 6 miesięcy.
Plus Bank jest otwarty na potrzeby klientów, dlatego też akceptują różnego rodzaju źródła dochodu.
Plus Bank od swoich stałych klientów wymaga jedynie oświadczenia, czyli mają szansę wzięcia kredytu na oświadczenie.

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK?
Tak jak w powyższym przypadku wystarczy, że zostawimy swój numer telefonu, a doradca do nas oddzwoni. Możemy sami wykonać telefon na numer 801 44 55 66 lub 61 8 461 461. Możemy sami wybrać się osobiście do najbliższej placówki, wtedy mamy możliwość bezpośredniego porozmawiania z doradcą, który nam chętnie wszystko wytłumaczy i odpowie na wszystkie pytania. Wystarczy nawet wysłać SMS-a o treści ROR na numer 661 005 500, numer ten jest przeznaczony wyłącznie do kontaktu SMS-owego. Wniosek możemy także złożyć poprzez bankowość elektroniczną Plusbank24.pl.

KREDYT 5 GWIAZDEK.
O PRODUKCIE:
Opracowany i dostosowany do Ciebie !
Kredyt 5 gwiazdek oferuje:
– dla każdego klienta jest przygotowywana oddzielna, indywidualna oferta, wszystko zależy od naszej historii kredytowej,
– mamy możliwość wzięcia kredytu do kwoty w wysokości 150 000 złotych,
– długi jest także okres kredytowania, ponieważ wynosi on od 3 miesięcy do 120 miesięcy,
– Środki, które pozyskaliśmy z kredytu, możemy przeznaczyć dosłownie na dowolny cel, bank nie ma żadnych wytycznych, ani my nie musimy przedstawiać bankowi, na co zrealizujemy zaciągnięty kredyt,
– w tym przypadku stali klienci, również mają możliwość wzięcia kredytu na oświadczenie.
Korzyści kredytu 5 gwiazdek:
– klienci mają możliwość zaciągnięcia kredytu od 1000 złotych do 150 000 złotych,
– nie trzeba określać się, na co dany kredyt zostanie przez nas wydany, możemy go wykorzystać na dowolny cel,
– nigdy nie zostaniemy zaskoczeni ratą spłaty, ponieważ zawsze jest ona stała, zawsze jest nam znana jej wysokość, dlatego też nigdy nie będziemy nią zaskoczeni. Oprócz tego to my decydujemy, kiedy dokonamy spłaty raty, w którym dniu miesiąca, decyzja należy do nas,
– istnieje również możliwość elastycznej spłaty raty, czyli że możemy ją spłacać w dowolny sposób. Najwygodniejszym sposobem jest automatyczna spłata z RO,

ZDOLNOŚĆ KREDYTOWA:
Plus Bank Akceptuje dochody nie tylko od osób, które mają umowę o pracę na czas określony lub nieokreślony, ale także od osób:
– które, mają renty lub emerytury,
– akceptowane są dochody od osób, które wynajmują nieruchomości,
– oraz od osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą.

DODATKOWE PORADY:
– każdy klient, który podejmie decyzję, ma możliwość wybrania takich spłat, by były dla nas jak najbardziej wygodne, polega to na tym, że wybieramy jeden z kilku dostępnych dni spłaty,
– nie musimy pamiętać, którego dnia musimy dokonać spłaty raty, ponieważ możemy ustalić automatyczną spłatę kredytu z konta, spłata ta będzie realizowana przez bank. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ mamy zapewnioną wygodę oraz pełen komfort,
– każdy, kto posiada konto w Plus Banku, może liczyć na różnego rodzaju profity, warto zapytać o nie doradcę,
– kiedy wystąpimy z wnioskiem o kredyt, o dużo wyższą kwotę jak najbardziej możemy dostać taki kredyt, ale tylko i wyłącznie, wtedy kiedy wystąpimy o ten kredyt z osobą spokrewnioną lub z kimś z rodziny. W takiej sytuacji bank sumuje nasze dochody, czyli nasze oraz naszego członka, co daje nam dużo większe szanse na kredyt w wyższej kwocie,
– kiedy skorzystamy z oferty kredytu konsolidacyjnego oraz kiedy spłacimy wszystkie nasze dotychczasowe zobowiązania mamy szanse na to, by płacić niższe raty. O dokładne szczegóły tej oferty należy zapytać doradcę, wszystko nam dokładnie wyjaśni.

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK?
Wniosek można złożyć telefonicznie, zostawiając swój numer telefonu lub można samemu wykonać telefon na numer 801 44 55 66 lub 61 8 461 461. Można udać się również bezpośrednio do najbliższej placówki banku i porozmawiać na ten temat z doradcą, który nam wszystko dokładnie przedstawi. Można również wysłać wiadomość SMS o treści 5gwiazdek na numer 661 005 500, na ten numer można wysyłać tylko i wyłącznie SMS-y. Mamy możliwość również złożenia wniosku przez bankowość elektroniczną plusbank24.pl, w którym musimy zaznaczyć, o jaki produkt bankowy się staramy.

KREDYT BONUS PLUS.
KORZYŚCI:
– w przypadku tego rodzaju kredytu klient ma szansę zaciągnąć kredyt w wysokości do 150 000 złotych,
– czas kredytowania w tym przypadku wynosi do 120 miesięcy, także jak widać, jest on bardzo długi,
– kiedy zdecydujemy się na przeniesienie swojego dotychczasowego kredytu do Plus banku, możemy skorzystać z konsolidacji,
– stali klienci mają szansę na wzięcie kredytu na oświadczenie,

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK?
Możemy zostawić swój numer i czekać na telefon od doradcy. Możemy również sami wykonać telefon na numer. Kiedy chcemy się bezpośrednio spotkać, możemy udać się do najbliższej placówki banku. Możemy również skorzystać z opcji SMS-owej, wysyłając SMS-a o treści BONUS na numer . Numer ten jest wyłącznie przeznaczony do wysyłania wiadomości SMS. Dostępna jest także bankowość elektroniczna plusbank24.pl, na tej stronie możemy złożyć wniosek o produkt kredytowy.

KREDYT RATALNY.
Korzyści kredytu ratalnego:
– swoje marzenia możemy spełnić już na wyciągnięcie ręki, nie musimy je odkładać na później,
– wszystkie raty są tak dopasowane, byśmy mogli je bez najmniejszego problemu spłacać,
– wszelkie formalności załatwimy w jednym miejscu, nie musimy się przemieszczać,
– plus bank kredytuje takie towary jak: sprzęt RTV i AGD, meble, sprzęt komputerowy, artykuły wyposażenia mieszkań, motorowery i skutery, sprzęt sportowy i wiele innych, oraz usługi min: medyczne, weterynaryjne i inne.

Kredyt hipoteczny.
KREDYT MIESZKANIOWY.
Korzyści takiego kredytu to:
– każdy klient jest obsługiwany indywidualnie, Plus Bank stara się dopasować takie rozwiązania, by spełniały one wszystkie potrzeby klienta,
– oprócz tego czas spłaty jest naprawdę elastyczny, ponieważ trwać ono może nawet do 30 lat.
Akceptowane są takie źródła dochodu u osób, które:
– pracują na umowę na czas określony i nieokreślony,
– mają renty oraz emerytury,
– wynajmują nieruchomości,
– oraz prowadzą działalność gospodarczą.

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK?
Wystarczy się w tym celu udać do najbliższej placówki banku, a tam wykwalifikowani doradcy pomogą nam przy wszystkim.

POŻYCZKA HIPOTECZNA.
Plus Bank jest w stanie zaoferować swoim klientom naprawdę dużą gotówkę. Kiedy mamy już własny dom, to zaciągniętą pożyczkę możemy przeznaczyć na dowolny zupełnie inny cel. Możemy wyposażyć swój dom w wymarzone meble czy zrealizować swoją długo wyczekiwaną podróż.

Korzyści pożyczki hipotecznej.
– pieniądze z tej pożyczki możemy przeznaczyć, na co tylko chcemy, bank nie wymaga od nas tego, byśmy mu powiedzieli, na co wydajemy zaciągniętą gotówkę,
– Plus Bank w przypadku pożyczki hipotecznej oferuje konkurencyjne oprocentowanie,
– pożyczka, którą zaciągamy, jest w PLN oraz okres kredytowania wynosi maksymalnie do 20 lat,
– możemy pożyczyć od 20000 złotych.

ZDOLNOŚĆ KREDYTOWA:
Tak jak powyżej Plus Bank akceptuje:
– umowy na czas określony i nieokreślony,
– renty oraz emerytury,
– dochód z wynajmu nieruchomości,
– oraz dochód z prowadzonych działalności gospodarczych.

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK?
Wystarczy się w tym celu udać się do najbliższej placówki Plus Banku.

KREDYT HIPOTECZNY KONSOLIDACYJNY.
Korzyści:
– Plus Bank oferuje klientom rewelacyjne warunki kredytowe,
– spłacać kredyt możemy naprawdę bardzo długo, ponieważ aż do 25 lat,
– kredyt klient otrzymuje w PLN.

ZDOLNOŚĆ KREDYTOWA:
Tak jak w powyższych przypadkach Plus Bank akceptuje:
– dochody, które są pozyskiwane na podstawie umów na czas określony oraz na czas nieokreślony,
– dochody z rent oraz emerytur,
– dochody otrzymywane z wynajmu nieruchomości,
– oraz dochody, które się otrzymuje z prowadzenia działalności gospodarczej.

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK?
Wystarczy przybyć do placówki banku, a tam uzyskamy pomoc od wykwalifikowanych doradców.

KREDYT KONSOLIDACYJNY:
– dzięki takiemu kredytowi, klient ma możliwość elastycznego kredytowania. Trwa on aż do 120 miesięcy, także jak widać bardzo długo,
– mamy możliwość wzięcia kredytu w naprawdę wysokiej kwocie, ponieważ aż do 150 000 złotych,
– Plus Bank oferuje klientowi bardzo wygodne spłacanie kredytu, ponieważ nie musimy pamiętać o tym, kiedy daną ratę musimy spłacić, możemy ustawić sobie automatyczną spłatę raty do z konta, jest to naprawdę bardzo wygodne oraz bezpieczne,
– Plus Bank akceptuje źródła dochodu różnego rodzaju.

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK?
Można podać swój numer telefonu, a doradca się z nami skontaktuje, Można także zadzwonić pod numer telefonu 801 44 55 66 lub 61 8 461 461. Można także odwiedzić najbliższą placówkę banku i tam się wszystkiego dowiemy. Możemy także wysłać wiadomość SMS o treści KONSOLIDACJA na numer 661 005 500, na ten numer można wysyłać jedynie wiadomość SMS. Możemy także złożyć wniosek przez bankowość elektroniczną plusbank24.pl.

KREDYT W KONCIE PLUS.
O PRODUKCIE:
Pieniądze dostępne są w każdej chwili w ramach przyznanego limitu kredytowego, a odsetki liczone są jedynie od wykorzystanej kwoty limitu.
Plus Bank nie wymaga od swoich klientów, by co miesiąc wykonywali wpływy na Konto Plus. Każdy może otrzymać limit do 4200 złotych, jeżeli przedstawi zaświadczenie o zatrudnieniu oraz o dochodach. Każdy klient tak naprawdę o kredyt może się starać cały czas, dostęp do tego kredytu jest bardzo łatwy. Z kredytu można skorzystać w dowolnym momencie, dosłownie, wtedy kiedy tylko będziemy go potrzebować. Oferowane są także niskie koszta, nie ponosimy tutaj żadnych kosztów prowizji, a do tego nie ma żadnych odsetek przez 30 dni. Nawet kiedy kredyt wykorzystamy w całości, nic za to nie płacimy.

OKRES KREDYTOWANIA.
Czas kredytowania wynosi do 36 miesięcy. Mamy możliwość zaoszczędzenia na prowizjach za odnowienie. W sposób automatyczny może być również przedłużony kolejny okres, niewymagana jest do tego osobista wizyta w placówce.

KWOTA LIMITU KREDYTOWEGO.
Minimalną kwotę, jaką klient może wnioskować to 2000 złotych, maksymalna kwota to 50 000 złotych. Limit kredytowym jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ kiedy otwieramy konto, możemy wnioskować o maksymalną kwotę kredytu, czyli o 50 000 złotych.
Każdy kredyt jest przyznawany na podstawie historii rachunku z każdego banku, także kredyt może być przyznany nawet później.
Wszystko zależy od naszej zdolności kredytowej oraz jakie są comiesięczne wpływy na nasze konto.

WYMAGANE DOKUMENTY.
Plus Bank wymaga od nas następujących dokumentów, czyli dowód osobisty lub paszport polski.

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK?
Mamy możliwość złożenia wniosku na różne sposoby, a mianowicie, możemy zostawić swój osobisty numer telefony, a doradca w wolnej chwili skontaktuje się z nami. Możemy również sami zadzwonić pod podany numer telefonu 801 44 55 66 lub 61 8 461 461. Jeżeli chcemy bezpośrednio porozmawiać na temat wniosku, możemy udać się do najbliższej placówki, tam będzie czekał na nas doradca, który chętnie nam we wszystkim pomoże oraz odpowie na wszystkie pytania. Możemy także wysłać wiadomość SMS o treści LIMIT pod numer telefonu 661 00 55 00, numer ten jest przeznaczony tylko i wyłącznie do wysyłania SMS oraz mamy możliwość korzystania z aplikacji mobilnej plusbank24.

KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE
Rachunek dla każdego, kto chce oszczędzać małe lub duże kwoty.

O PRODUKCIE:
– klient, który zdecyduje się na założenie konta oszczędnościowego, nie musi zakładać rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego,
– klienci korzystają z waluty PLN,
– jest tutaj miesięczna kapitalizacja,
– nie mamy tutaj minimalnej kwoty,
– im mamy wyższe oszczędności, to oprocentowanie również jest wyższe,
– mamy tutaj określoną, a dokładniej mówiąc docelową grupę klientów, między innymi są to osoby fizyczne, które mają pełną zdolność do czynności prawnych, możliwość się starania o dopłaty do rachunku,
– dostępne są różne kanały sprzedaży, należy do nich: oddział, telefon, plusbank24.
KORZYŚCI:
– konto to jest bardzo korzystne pod kątem oprocentowania, ponieważ dosłownie każda nawet najmniejsza kwota, którą wpłacamy, jest oprocentowana. Wszelkie odsetki zawsze są naliczane co miesiąc,
– mamy możliwość swobodnego korzystania oraz dysponowania naszymi środkami, kiedy dokonujemy wypłaty naszych środków, to nie tracimy odsetek ani nie ulegają one pomniejszeniu. Co miesiąc mamy możliwość wykonywania:
– dwóch bezpłatnych przelewów za pośrednictwem aplikacji plusbank24.pl,
– możemy także wykonać trzy bezpłatne przelewy, które zlecimy w oddziale banku,
– oraz mamy możliwość wykonania jednej wypłaty gotówkowej, którą wykonamy w oddziale.
– konto to gwarantuje nam całkowite bezpieczeństwo,
– nie płacimy nic za prowadzenie konta oraz możemy zupełnie bezpłatnie korzystać z konta, posługując się internetem lub za pośrednictwem SMS,
– kiedy otwieramy konto oszczędnościowe, nie musimy wnosić żadnej opłaty na jego otwarcie, nie musimy również posiadać konta osobistego,
– swobodnie możemy dysponować własnymi środkami.

Karty płatnicze.
KARTA MASTERCARD DEBIT.
O PRODUKCIE:
– karta ta jest kartą zbliżeniową, posiada nowoczesną technologię, dzięki, której możemy płacić za zakupy za pośrednictwem transakcji bezgotówkowej, po prostu zbliżeniową. Wystarczy odpowiednim symbolem zbliżyć kartę do czytnika, by zrealizować zakupy,
– dzięki temu, że karta ta ma nowoczesną technologię, charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa,
– wykonując zakupy do 50 złotych, nie musimy wprowadzać PINU,
– kartę tą można używać w punktach handlowo-usługowych oraz bankomatach i to dosłownie na całym świecie.

KORZYŚCI:
Zasilając swoje konto w PlusBanku, zyskujesz podwójnie!
– dosłownie nic nie płacimy za wydanie karty, koszt to 0 złotych,
– nie ponosimy również żadnych kosztów, za używanie tej karty również wynosi to 0 złotych,
– możemy płacić za zakupy kartą zbliżeniową,
– usługa CASHBACK daje możliwość dokonywania wypłat w punktach handlowo-usługowych,
– możemy również tę kartę ubezpieczyć przed kradzieżą lub przed kradzieżą podczas wypłacania przez nas gotówki z bankomatu.

CASHBACK.
Jest to usługa, dzięki której możemy wypłacać nasze pieniądze nie tylko w bankomacie, usługa ta daje niesamowitą wygodę, ponieważ nie musimy się martwić o znalezienie bankomatu, by móc wypłacić potrzebną nam gotówkę, dzięki tej usłudze oszczędzamy swój cenny czas, ponieważ mamy możliwość wypłacania pieniędzy, kiedy robimy zakupy.
VISA.

Korzyści:
– nic nie płacimy za wydanie tej karty, koszt ten również wynosi 0 złotych,
– za użytkowanie karty VISA nie ponosimy żadnych kosztów, koszt ten wynosi 0 złotych,
– możemy dokonywać wypłaty naszej gotówki z bankomatów sieci Euronet i za to też nic nie płacimy,
– możemy opłacać nasze rachunki zarówno przez telefon jak też internet,
– dzięki usłudze CASHBACK, możemy dokonywać w punktach handlowo-usługowych,
– oczywiście możemy ubezpieczyć daną kartę, warto skorzystać z tego ubezpieczenia, chroni nas ono przed kradzieżą karty oraz przed kradzieżą gotówki, którą wypłacamy z bankomatu.

BEZPIECZNA KARTA
Grupowe ubezpieczenie Bezpieczna karta dla posiadaczy kart debetowych w PLUS Bank S.A.
Dlaczego warto?
Ubezpieczenie to jest ważne kiedy:
– zostanie nam skradziony portfel z kartą,
– kiedy po prostu zgubimy nasz portfel wraz z dokumentami,
– kiedy zostaniemy napadnięci, zabiorą nam karty, dokumenty a do tego będziemy zmuszeni do podania PINU,
– kiedy zostaną nam ukradzione dokumenty w domu, czyli dojdzie do włamania,
– oraz kiedy podczas wykonywania przelewu przez internet zostaną skradzione nasze dane.
W takich przypadkach ubezpieczenie również jest ważne:
– kiedy podczas wypłacania gotówki zostaniemy napadnięci i okradzeni,
– kiedy zostaniemy zmuszeni do oddania gotówki podczas jej wypłacania,
– kiedy zabrali nam torebkę, w której była gotówka oraz karta i wszystkie dokumenty,
– kiedy mamy do czynienia z kieszonkowcem,
Nasze pieniądze są pod pełną ochroną przez całą dobę, kiedy dojdzie do rabunku oraz 2 godziny od wypłaty, kiedy dojdzie do kradzieży.

Kontakt
Z Centrum Obsługi Klienta możemy się kontaktować od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 – 21.00 pod podane poniżej numery telefonów
Kontaktować się możemy również za pomocą e-maila poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, możemy także zostawić swój numer telefonu, na który doradca Plus Banku się z nami skontaktuje.
PLUS BANK S.A.
aleja Stanów Zjednoczonych 61a,
04-028 Warszawa
KRS nr 0000096937, Sąd Rejonowy dla m. St. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
NIP 781-00-14-345, REGON 630520298.

0 0 votes
Przyznawalność
0 0 votes
Warunki
0 0 votes
Szybkość
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments