Pożyczki poza bankowe to źródło uzyskania dodatkowych funduszy w bardzo krótkim czasie. Na polskim rynku istnieje kilkadziesiąt firm specjalizujących się w udzielaniu pożyczek i chociaż próbują się wyróżnić pomiędzy sobą różnymi ofertami, to schemat jest analogiczny. Praktycznie każdy pożyczkodawca, udziela pożyczki na kwotę wynosząca maksymalnie kilka tysięcy złotych, a okres spłaty to średnio 30 dni.

Opinie kartatrzynastka

Istnieje różne modyfikacje tego schematu, dzięki czemu mamy różne oferty pożyczkowe, niemniej jednak główny trzon pozostaje ten sam. Jednakże w 2016 roku, pojawiła się na rynku firma Yolo S. A. Przedstawiła ona zupełnie nowe spojrzenie na udzielanie pożyczek poza bankowych, powodując w ten sposób całkowity przełom. Oferowana przez nich usługa nazywa się karta trzynastka i w dosłownym znaczeniu jest kartą bankową, na której mamy przyznany w ramach pożyczki, limit pieniędzy, który możemy wydać, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych, a także podczas korzystania z bankomatów.

Opinie o kartatrzynastka. pl

Karta trzynasta to oferta przeznaczona dla osób w wieku od 20 do 70 lat. Aby móc się ubiegać o pożyczkę należy spełnić szereg warunków, które dla obywatela Polski, nie korzystającego dotychczas z usług takich firm, nie powinny być większym problemem. Do złożenia wniosku o pożyczkę należy posiadać aktywny numer telefonu oraz aktywny rachunek bankowy. Ponadto należy być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej oraz osobą, która nie ma problemów z prawem i jest zdolna do spłaty zadłużenia. Dodatkowo należy być konsumentem w rozumieniu przepisów polskiego prawa i nie można być zarejestrowany w żadnych bazach dłużników, takich jak np. BIK lub KRD. Firma pożyczkowa dokładnie sprawdza owe bazy i nie dopuszcza osoby w nich zarejestrowane do uzyskania pożyczki, czego celem jest zmniejszenie ryzyka niewypłacalności danego klienta. Cały proces uzyskania pożyczki opiera się na wypełnieniu i pozytywnej weryfikacji wniosku. Następnie na podane dane adresowe, w ciągu 48h zostanie przysłana do nas karta kredytowa, bardzo przypominająca typową kartę otrzymywaną w bankach. Jej producentem jest Visa, zaś wydawana jest przez mBank, co potwierdza tylko jej wiarygodność. Po 12h od aktywacji kart, zostaje nam przydzielona pożyczka.

Działanie pożyczki kartatrzynastka

Otrzymana przez klienta karta ma limit równy 3000 zł. Można wykorzystać całą przyznaną pulę pieniędzy lub tyle ile potrzebujemy. W efekcie spłacamy dokładnie taką kwotę z jakiej skorzystaliśmy. Okres spłaty to zgodnie z umową 180 dni. Istnieją jednak dwie drogi, jakie można obrać podczas podpisywania umowy o pożyczkę. Pierwsza z nich pozwala na spłatę całej sumy jaką wydamy, w określonym przez nas terminie czasowym. Druga zaś pozwala na ratalne rozłożenia całej pożyczki, dzięki czemu podczas jej spłaty nie ucierpi na tym nasz budżet domowy. Ponadto, firma Yolo, w swojej usłudze jaką jest karta trzynastka, uwzględnia 30 dniowy okres darmowy. Jeżeli w ciągu 30 dni od uzyskania pożyczki, spłacimy całe zadłużenie, nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów. W momencie gdy przekroczymy 31 dni, za każdy kolejny dzień zapłacimy 22 gr, za każde 100 zł pożyczki. Innymi słowy, przy założeniu, że pożyczyliśmy 3000 zł, to miesięcznie koszty dodatkowe wyniosą nas 6, 66 zł, nie licząc w tym kosztów wynikających z eksploatacji karty trzynastki. Warto zwrócić uwagę na fakt, że zaraz po tym jak spłacimy całą zadłużoną sumę, na naszej karcie zostanie odnowiona pula pożyczki, tzn., że istnieje możliwość ponownego skorzystania z jej usług bez wyrabiania kolejnej karty. Ponadto, istnieje możliwość zwiększenia przez pożyczkodawcę puli pożyczki z 3000 zł na 4000 zł. Oczywiście, tak samo jak w przypadku pierwszej umowy, w kolejnych także wypłacamy tyle pieniędzy ile potrzebujemy w danym momencie.

Podsumowując warto zainteresować się oferta firmy Yolo i usługa jaka jest karta trzynastka. Cieszy się ona znaczną popularnością i zadowoleniem klientów i umożliwia skorzystanie z chwilówki w całkiem inny sposób niż dotychczas.

0 0 votes
Przyznawalność
0 0 votes
Warunki
0 0 votes
Szybkość

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x