Opinie efino

Poszukując źródeł dodatkowej gotówki, w celu realizacji swoich marzeń lub celów, warto zastanowić się nad możliwościami oferowanymi przez firmy pożyczkowe. Na rynku znajduje się wiele ofert, różnych firm, ciężko więc jednoznacznie określić, która jest dla nas najlepsza. Wśród całego natłoku jest jeden pożyczkodawca godny poświęcenia mu chwili uwagi. Firma Efino. pl to jeden z czołowym pożyczkodawców na rynku firm pożyczkowych, oferujących wygodne i szybkie pożyczki bez większego problemu z wnioskowaniem. Co więcej firma ta jest idealna dla rencistów i emerytów, gdyż nie ma maksymalnego wieku osób, które mogą wnioskować o pożyczkę. Praktycznie pożyczkę można otrzymać, bez żadnych większych wymogów w dosłownie 15 minut.

Opinie Efino

Pożyczkodawca Efino jest alternatywą dla wielu innych firm pożyczkowych pod względem okresu spłaty. Standardowo, zadłużenie musimy spłacić w przeciągu 30 dni co jest niemożliwe dla większości osób, przez wzgląd na wysokość pożyczki. W Efino. pl, naszą spłatę możemy rozdzielić na wygodne raty obejmujące od 3 do 18 rat, co ułatwi spłacenie nawet wysokich sum i nie obciąży zbytnio budżetu domowego. Wspomniany pożyczkodawca ma wiele zalet. Najbardziej konkurencyjną jest szybkość i łatwość złożenia wniosku. Praktycznie odbywa się to bez większych formalności, a cała weryfikacja potencjalnego klienta jest możliwa dzięki aplikacji Instantor.

Jej działanie opiera się na pominięciu przelewu weryfikacyjnego, a po prostu na zalogowaniu na posiadany rachunek bankowy dzięki czemu cały proces weryfikacji i otrzymania gotówki jest przyspieszony nawet do 15 minut. Jest to bezpieczne działanie, gdyż aplikacja jest certyfikowana i sprawdzana przez zewnętrzną firmę. Ponadto połączenie jest szyfrowane, dzięki czemu klienci mogą bezpiecznie wpisywać wymagane dane. Za szybkością przyznawania pożyczki przemawia także fakt, że udzielane są one przez 7 dni w tygodniu, dzięki temu nawet jeśli sytuacja losowa spowoduje, zapotrzebowanie na pieniądze w niedzielę, firma Efino, udzieli nam pożyczki.

Zalety i wady Efino.pl

Jak już wspomniana, Efino ma sporo zalet. Cały proces wnioskowania jest szybki i bezpieczny, a w razie problemów można skontaktować się z konsultantem lub Biurem Obsługi klienta, zarówno droga telefoniczną jak i online, przez 7 dni w tygodniu. Niemniej jednak, każdy pożyczkodawca ma mocne i słabe strony. Efino, ma kilka zasadniczych wad, które mogą przysporzyć problemu wielu osobą. Przykładowo, nie oferuje ona pożyczkę dla ludzi młodych. Minimalny wiek od jakiego można starać się o chwilówkę to 21 lat. Po drugie, do każdej pożyczki naliczone są bardzo wysokie koszta i brak pierwszej pożyczki za 0zł. Dla wielu osób może być problemem fakt, że aby otrzymać pożyczkę należy pracować lub mieć źródło utrzymania. Pożyczkodawca podkreśla, że ma prawo do weryfikacji zatrudnienia danego klienta poprzez kontakt z pracodawcą. Jest to sposób na zapewnienie sobie spłacalności udzielanych pożyczek. Co więcej osoby mające bogatą historię zadłużeń nie dostaną pożyczki. Wiąże się to z faktem, że pożyczkodawca Efino. pl sprawdza bazy zadłużeń takie jak: Biuro Informacji Kredytowej – BIK S. A., Biuro Informacji Gospodarczej – InfoMonitor S. A., Rejestr Dłużników – ERIF, oraz Krajowy Rejestr Długów – KRD. Jak widać, Efino to nie pożyczka dla zadłużonych. Firma weryfikuje w zasadzie we wszystkich dostępnych bazach.

Podsumowanie

Poszukując szybkiej pożyczki, do 6000 zł na długi okres spłaty, warto zainteresować się ofertą Efino. pl. Firma jest rzetelna i pomocna dla klientów, co podkreśla kontakt z jej przedstawicielami przez 7 dni w tygodniu. Niemniej jednak pożyczkodawca Efino. pl jest drogi (jeśli chodzi o koszta dodatkowe, czyli prowizje doliczane do pożyczek) i wymagający w stosunku do swoich klientów. Pragnąc uzyskać pożyczkę należy być osobą, która będzie w stanie ją spłacić. Bez względu na wymagania, pożyczkodawca jest jednak pomocny dla wielu emerytów i rencistów, umożliwiając im (co jest rzadkością na rynku pożyczek) wzięcie pożyczki.

0 0 votes
Przyznawalność
0 0 votes
Warunki
0 0 votes
Szybkość
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments