Opinie creditstar

Szukasz pożyczki, gdyż masz niespodziewane wydatki, a do wypłaty jeszcze daleko. Nie masz ochoty na liczne formalności, które trzeba spełnić, ażeby otrzymać kredyt w banku. Choć i tak sądzisz, że dostałbyś odmowę z powodu niskich zarobków.


Jeżeli zależy ci na niskim oprocentowaniu, uczciwych warunkach, to CreditStar ma dla ciebie propozycję. Szybką i tanią pożyczkę na nagłe wydatki.

Opinie creditstar

CreditStar pojawiła się na rynku polskim już w 2013 roku i wręcz od samego początku znalazła się na liście najlepiej ocenianych kredytodawców. Firma CreditStar udziela pożyczek w sposób odpowiedzialny, tylko wtedy gdy mamy pewność, że uda ci się ją spłacić, nie chcemy abyś popadł w długi i czekała cię windykacja.

Żeby ubiegać się o nasz kredyt należy mieć ukończone 18 lat, posiadać stałe źródło dochodu, mięć polskie obywatelstwo oraz mieć czystą historię kredytową, bez wpisów jako dłużnik w BIK, BIG, czy też KRD.

Zaletą pożyczki CreditStar jest niskie oprocentowanie, brak opłat manipulacyjnych, czy dodatkowych kosztów, od początku wiesz, ile masz do spłacenia.

Rozumiemy współczesnego klienta, który ma mało czasu dlatego oferujemy mu kredyt 100% online, gdzie złożenie CreditStar wniosku trwa tylko kilka minut, a decyzję otrzymujemy wręcz od razu.

Jeśli chcemy otrzymać kredyt musimy mieć internetowe konto w banku, aktualny nr telefonu i adres e-mail.

Wystarczy tylko wejść na stronę www. creditstar. pl. Na suwaku zaznacz kwotę, której potrzebujesz oraz ilość dni potrzebnych ci na spłatę zadłużenia. Maksymalna kwota to 5 tysięcy na 3 miesiące, natomiast jeżeli to twój pierwszy kredyt możesz ubiegać się o kwotę 1500 złotych. Następnie należy uzupełnić swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu, adres e-mail. Później zostaniesz poproszony o podanie twojej sytuacji zawodowej i informacji o zarobkach. Czeka cię jeszcze weryfikacja tożsamości. Na pasku wybierz bank, w którym masz konto i prześlij do nas przelew o wartości 1 grosza. Sprawdzimy twoje dane, a także oszacujemy twoją zdolność kredytową. Przed złożeniem wniosku, należy uważnie przeczytać regulamin usług finansowych. Pozostaje już tylko kliknąć złóż wniosek i czekać na informacje. Po pozytywnej akceptacji twojego wniosku pieniądze na twoim koncie są do 24 godzin, choć na ogół natychmiast.

Od razu znasz całkowity koszt kredytu.

Złożenie pierwszego wniosku trwa na ogół 15 minut, a już kolejnego raptem kilka. CreditStar to szybkość i wygoda

CreditStar kontakt– zawsze do twoich usług

Jesteśmy do twoich usług od poniedziałku do niedzieli od 9-20.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy to dotyczących kredytów, a może umów, nie czekaj skontaktuj się z naszym doradcą. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu odpowie na każde pytanie.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz, też wiele potrzebnych i pomocnych informacji, które pomogą ci podjąć decyzję o CreditStar na raty.

Język umów jest prosty i zrozumiały dla każdego. Nie ma w nim też branżowych sformułowań, zrozumiałych tylko dla finansistów.

Nasza oferta skierowana jest do uczciwych pożyczkobiorców. Dokładnie weryfikujemy klientów, gdyż nie chcemy nakręcać spirali zadłużenia. Oferujemy bardzo niskie oprocentowanie i uczciwe warunki.

Gdyby zdarzyło się tak, że nie masz pieniędzy na spłatę zadłużenia, zadzwoń do nas, pomożemy ci i znajdziemy jakieś rozwiązanie korzystne dla obu stron. Jeżeli tego nie zrobisz wyślemy ci płatny monit z przypomnienie, gdyby zdarzyło się, że nadal nie mamy z tobą kontaktu czeka cię windykacja CreditStar.

Zaufały nam tysiące zadowolonych klientów, którzy chwalą nasze pełne empatii podejście do klienta, świetne warunki kredytowe, długi termin spłaty, niskie raty, koszty kredytu oraz to, że możemy spłacić kredyt wcześniej bez ponoszenia dodatkowych kosztów, a także możliwość rezygnacji z umowy do 14 dni po otrzymaniu pozytywnej decyzji.

Udzieliliśmy już ponad 500 tysięcy kredytów. Jeżeli masz nagłe, niespodziewane wydatki skorzystaj z naszej oferty już dziś i dołącz do zadowolonych klientów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments