O nas

Kredytum.pl – Powstaliśmy w 2011 roku jako mała, kilkuosobowa spółka. Od początku działalności naszym nadrzędnym celem była pomoc finansowa osobom będącym w potrzebie. Za sprawą naszych partnerów biznesowych, finansowo wspieraliśmy naszych klientów indywidualnych i poszerzaliśmy dla nich swoją ofertę w coraz nowe produkty. Z czasem staliśmy się na tyle stabilną spółką, aby swoje usługi zaoferować przedsiębiorstwom małego i średniego sektora. Aby tego dokonać, zaangażowaliśmy do pracy większą liczbę pracowników, aby poszerzyć naszą działalność o nowe kanały dystrybucji i wykorzystać je zarówno do promocji jak i sprzedaży swoich produktów. Odnieśliśmy niemały sukces, doceniony w Ogólnopolskim Konsumenckim Najlepsze w Polsce.

Z powodzeniem weszliśmy także w rynek telekomunikacyjny, świadcząc usługi jednego z największych operatorów w Polsce. Zaangażowanie jakim wykazuje się nasz zespół wpływa korzystnie na wciąż rosnącą liczbę agentów współpracujących z naszą spółką. Na dzień dzisiejszy ich liczba to blisko 13 tysięcy. Jako spółka planujemy poszerzenie współpracy o nowe branże, nie tylko finansową.

 

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pożyczki dostępne na rynku. W jednym miejscu zebraliśmy oferty największych firm pożyczkowych.

Nasza firma to także szeroki wybór wśród kredytów. Współpracujemy z 11 bankami, dlatego w naszej placówce uzyskasz najszerszą ofertę.

Nie musisz chodzić po całym mieście, aby znaleźć doskonałe rozwiązanie dla siebie. Wystarczy, że przyjdziesz do nas i zapoznasz się z ofertą wszystkich firm, z którymi współpracujemy. Oferujemy również atrakcyjny leasing na uproszczonych zasadach. Z nami staniesz się użytkownikiem nowiutkiego samochodu wprost z salonu, nie ponosząc jednorazowej, wysokiej opłaty za zakup. Pomożemy Ci zrealizować każde marzenie. Wystarczy, że przyjdziesz do nas i o nim opowiesz!

 

Nasi konsultanci cały czas czekają na twój telefon.

Nasza infolinia czynna jest codziennie od godziny 9 do 21. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z naszą ofertą i chcesz je rozwiać – koniecznie zadzwoń do nas lub wyślij sms, a na pewno do Ciebie oddzwonimy! Nasi konsultanci przygotowani są na rozwiązanie twoich wszystkich problemów związanych z naszymi usługami.

Dzięki profesjonalnemu zespołowi i bogatej ofercie jaką dysponujemy, oferujemy największą liczbę produktów finansowych na rynku. W tej chwili dostarczamy usługi 11 banków oraz 15 instytucji pozabankowych.

Zaufało nam już kilka tysięcy zadowolonych osób, a każdego dnia dołączają do nich nowe. Swoją infolinię kierujemy także do naszych agentów. Jeśli chcesz uzyskać pomoc w jakiejkolwiek sprawie związanej z naszą ofertą zadzwoń do nas, a nasz zespół na pewno oddzwoni i pomoże Tobie.

Nie ważne czy chcesz złożyć wniosek czy uzyskać szczegóły interesującej cię oferty, nie ważne czy jesteś agentem i szukasz informacji – możesz do nas zadzwonić , a nasz konsultant znajdzie sposób, aby Tobie pomóc.

0 0 votes
Przyznawalność
0 0 votes
Warunki
0 0 votes
Szybkość