Leasing wydaje się najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o inwestycje w naszej firmie.

Leasing do dobra rzecz. Wybieramy sobie to, czego potrzeba i dostajemy to za darmo. Bez czekania, odkładania. Wszystko z dnia na dzień może znaleźć się u nas w firmie. Dzięki temu możemy mieć pewność, że starczy nam na wszystko gotówki, a nadwyżkę, którą zarobimy, będziemy mogli sobie odłożyć na prywatne konto.

Leasing bez bik

Nikt z nas nie wie, kiedy w naszym życiu pojawi się moment, gdy będziemy potrzebowali gotówki. Może to się zdarzyć w każdej chwili. Nikt przecież nie jest w stanie przewidzieć tego, co będzie jutro. Cuda i nieszczęścia chodzą po ludziach i raczej nie ma co się zakładać o to, co będzie za kilka godzin. Wystarczy jeden moment, aby cały świat wywrócić się do góry nogami. I tak z człowieka, który przez cały życie miał gotówki pod dostatkiem, rodzi się mały zagubiony gość, który szuka pomocy i przegląda kredyty.

Sytuacje są różne. Wiele osób, którym dobrze się wiedzie prowadzi firmy. To marzenie wielu osób – być swoim własnym szefem. To nie jest wcale takie kolorowe, jak się wielu wydaje. Wiadomo, że można zarobić – o ile biznes się kręci. Ale są też sytuacje, kiedy nasz portfel może bardzo cierpieć, szczególnie jeśli przyjdzie do nas potrzeba inwestycji w naszą firmę. To dobra nowina jak i bardzo zła, bowiem nie ma nic gorszego do wydawania gotówki, która przecież może nam się nigdy nie zwrócić.

Zainwestowanie w swoją firmę, to rzecz konieczna, ale bardzo ryzykowna – możemy stracić i nic nie zyskać. Tyle że nie ma wyjścia i trzeba. Rynek nie będzie na nas czekał, a konkurencja za ścianą nie zapyta się nas, kiedy zamierzamy powiększyć ofertę, bo nie wiedzą ile mogą czekać. Musimy działać wtedy, kiedy tylko nadchodzi okazja.

I taką okazją może być to, że zaczynamy się dusić. Mamy coraz więcej zamówień, coraz więcej klientów, którzy przysyłają osoby z polecenia. Gotówka rośnie aż pod sufit, a my zaczynamy się gubić na czym traci sama obsługa i zadowoleni klientów. W takich sytuacjach przydałoby się zainwestować w kolejnego pracownika, kilku pracowników. Potrzeba stanowisk pracy, trzeba wyremontować pomieszczenie, wstawić biurka i kupić komputery. To tanie nie jest, a wiadomo że każdy przedsiębiorca musi mieć tez odłożona gotówkę na czarną godzinę. Nie ma sensu ryzykować utraty każdego środka, jaki mamy na koncie, bo musimy żyć, jeść, płacić podatki i mieć na wypłaty. Często w takich sytuacjach przedsiębiorcy decydują się na pożyczkę.

Leasing do dobra rzecz. Wybieramy sobie to, czego potrzeba i dostajemy to za darmo. Bez czekania, odkładania. Wszystko z dnia na dzień może znaleźć się u nas w firmie. Dzięki temu możemy mieć pewność, że starczy nam na wszystko gotówki, a nadwyżkę, którą zarobimy, będziemy mogli sobie odłożyć na prywatne konto. Raty możemy spokojnie płacić nawet wtedy, kiedy planowane zmiany nie przyniosą takiej rewolucji, jaką planowaliśmy. Z czasem i tak będzie lepiej, wiadomo. Po prostu nie ma nic od razu.

Problemem dla wielu przedsiębiorców może być ich historia kredytowa, która uskładali sobie od skończenia 18 roku życia. Tutaj wystarczy już niezapłacony mandat, aby mieć problem z uzyskaniem pożyczki, kredytu ratalnego. Każdy z nas przecież może się spóźnić z opłatą. Jesteśmy tylko ludźmi, którzy lubią popełniać błędy i robić coś na złość. Na szczęście dla takich osób też jest rozwiązanie. Każdy, kto miał jakieś turbulencje z opłatami i zabrudził sobie historię kredytową może liczyć na leasing bez BIK. Wszystko zostanie załatwione bardzo szybko i od ręki, bez wnikliwego sprawdzania naszej historii kredytowej. Właściwie, to kredyt bez BIK wydaje się idealnym rozwiązaniem dla każdego. Bo po co ktoś ma nam grzebać w danych?

 

 

0 0 votes
Przyznawalność
0 0 votes
Warunki
0 0 votes
Szybkość

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x