Last Minute Człopa

Last Minute

LAST MINUTE to jedyna z prac modnego i niezwykle podawanego w teraźniejszym czasie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Pełczyce

Film swoją premierę stanowił w roku 2013 po czym już zdobył pozwolenie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Główne działalności w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, zajmujący się w siłę owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która wcieliła się w siłę Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki prezentujący w roli Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako matka Tomasza,
– Anna Szarek, która wcieliła się w siłę Natalii Wis, będącej prawdziwą miłością Tomasza również z okresów licealnych,
– Bartłomiej Świderski zajmujący się w stronę narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze zajmujący się w stronę niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za grę w wszystkiej produkcji zobowiązany był Mirosław Kuba Brożek (który w filmie umieścił wiele jasnych oraz wspaniałych ówcześnie utworów), natomiast montaż przylegał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, kiedy ważna się znacznie szybko domyślić nawiązuje do atrakcyjnych ofert biur podróży ”last minute”, bawiących się z wielu lat niezmiennie wielką popularnością.

Last Minute Pełczyce

Właściwa fabuła filmu tworzy się w chwili wygrania przez Tomka, dość niespodziewanie podróże do Egiptu. Jednak na taką wycieczkę nie pewno się przecież udać sam. Towarzyszyć przedstawia mu jego matka – kobieta niezwykle mocna oraz z zasadami – w finale nie bez przyczyny przez masa lat działała jako policjantka. Na wycieczkę z Tomaszem przedstawiają się te tak jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać by się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego wypoczynku w trudnym Egipcie, to ale obecnie na starcie bohaterowie mają poważne problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co wysoce psuję bohaterom nastrój, którzy jeszcze nie są świadomi tego, że to właśnie początek nieprzyjemnych niespodzianek, które natrafią na domowej wakacyjnej drodze. Uwaga nie komunikuje się dobrze – nie dość, że Tomek z rodziną nie otrzymują odpowiedniego pokoju to wciąż kuchnia nie robi im spożywania. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego wielką licealną miłością. Niestety osoba nie jest jedna, bowiem na wszelkim etapu towarzyszy jej ideał mężczyzny, który niczym się prezentuje jest jej lubym.

Last Minute Pełczyce

Oczywiście tych porażek Tomasz nie chce pozostawić bez echa, stąd te praktykuje się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który niczym się znacznie mocno okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest wyjątkowo związek z konsulatem, więc Tomasz zaś jego rodzina muszą sobie w tymże terminie jakoś radzić, przez co niestety zasobność ich portfeli maleje w niesamowitym tempie. Na wesele po chwilowym kryzysie rodzina myśli sobie jakoś poradzić – w skutku muszą powrócić prędzej lub później do końca, jednakże w określonym elemencie ze powodu na finansowe braki jest wówczas ciężkie. Dlatego piękna i pomagająca się rodzina postanawia zyskać na powrotne bilety do świecie.

Zdjęcia do produkcji Patryk Vega zaś jego ekipa produkowaliśmy w tureckim hotelu Utopia World (hotel dostaje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W częściach bez aktorów, których w filmie LAST MINUTE jest niemało zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Pełczyce

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć właśnie nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z górami, iż film został zmontowany nieco niedbale i pospiesznie, z pominięciem pewnych elementów. Tak jakby wszystek firm realizowany był naprędce, razem z urzędem LAST MINUTE.

Co ciekawe, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był łatwo odwiedzanym zwiastunem w budowy – część jego odsłon znacznie przekroczyła milion, a dużo kobiet liczyło z niecierpliwością na przełom, w którym będą mogli zapoznać się z całością filmu.

Last Minute Pełczyce

Źródło artykułu Last Minute

0 0 votes
Przyznawalność
0 0 votes
Warunki
0 0 votes
Szybkość
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments