kurier poczta

Doświadczona firma kurierska – przesyłki szybko i wygodnie. Od dziesięciu lat wykonujemy na rynku usług kurierskich, gwarantując swym użytkownikom najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo. Zaufało nam ponad 230 tys. klientów biznesowych oraz innych. Ofertę dostosowujemy na teraz do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby wszystka wysłana paczka, każdy tekst a każda przesyłka gabarytowa docierały do kliencie przez zapór i ciągle na etap. Zobacz, co potrafimy zrobić dla Ciebie!

Kurier poczta Garwolin

W lokalnym serwisie możesz nadać krajowe i zewnętrzne przesyłki kurierskie różnych typów i gabarytów. Uczynisz to w środek łatwy i szybki, i Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do punktu. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a jeszcze przeprowadzki również kolejne niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Garwolin

Kim jesteśmy?

Od lat już (zupełnie z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. A jesteśmy czymś więcej niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług pośrednictwa w przewozie drogowym. Jest wtedy gwarancja zaufania i odporności na tle serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza umiejętność i sztuce z obszaru logistyki, jakie obejmuje własny system. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki swoich Klientów wchodziły do punkcie w najwydajniejszy sposób. Wiemy i, jak zapewnić bezpieczeństwo paczek, listów i ofert, a jeszcze poufność danych, jakie są konieczne do przeprowadzenia nadania i złożenia paczki.

Kurier poczta Garwolin

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie przeznaczane na kartce KurierPaczka. pl są wytwarzane przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o dużej firmie, i polski serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki również kolejne przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w obszarze ręki, bez wychodzenia z dachu i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne poziomy i gabaryty

Przesyłka kurierska więc nie tylko paczka, ale także list, dokumenty do podpisania i natychmiastowego odesłania do nadawcy, a jeszcze przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą chcesz wysłać, wybierając najatrakcyjniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Garwolin

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz pokazując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla swoich Klientów mamy szereg udogodnień leczących w osiągnięciu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dostosować zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Każdy może sam wybrać opcje, jakie mu odpowiadają, na kartce internetowej, i gdy chcesz poprosić o pomoc pracownika lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w parę minut.
Oferujemy szybkie płatności, a ponadto specjalne propozycji dla firm a kolejne promocje.

Z nami otrzymasz zwrot nabycia w ciągu jednego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie większy godzina, my jednak wiemy, że płynność finansowa chce od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego też stosujący z serwisu PaczkaKurier mogą osiągnąć zwrot pobrania za swym pośrednictwem o znacznie szybciej, nim doświadczy on własną pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Garwolin

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na etap. Jeżeli nie wywiążemy się z obecnego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Szczegóły w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wynikające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Posiadamy wysoki wachlarz sprawdzonych i jednych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. I wyłącznie ze sprawdzonych i estetycznych usług korzystamy, by podawać je swoim użytkownikom!
Jesteśmy doświadczenie, za którym występuje prawie ćwierć miliona klientów oraz ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie krajowe i inne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy materiałów i przeprowadzki.
Zapewniamy lekkie i silne płatności oraz szybko zwrot pobrania.
Mamy urządzenia i reklamy dla nadających przesyłki. Na kartce znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz nadawania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy pewność zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie podana na etap.
Zostaliśmy uhonorowani prestiżową nominacją do nagrody Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby dopasować się do potrzeb swoich Klientów.

Kurier poczta Garwolin

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Przyznawalność
0 0 votes
Warunki
0 0 votes
Szybkość

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x