Zarabiaj z najlepszymiZostań doradcą kredytowym!
Pracuj razem z nami,rozwijamy nasz wspólny biznes!
Jesteśmy po to,Aby Ci pomóc!
Pracujemy nad zwiększeniemTWOICH dochodów!
Zacznij zarabiaćZ najlepszymi!
infolinia Kredytowa 0801 022 111 35 gr/min 22 355 28 25 tel. komórkowy

Dla pośredników

Zarabiaj 2000 zł ... 5000 zł.... 50000 zł
Firma Kredytum.pl SA zajmuje się głównie pośrednictwem finansowym. Oferujemy swoim klientom na terenie całego kraju poza bankowe pożyczki bez sprawdzania Biura Informacji Kredytowej (BIK). Oprócz produktów poza bankowych, mamy również produkty bankowe oraz prowadzimy przygotowania do wprowadzenia szeregu ofert ubezpieczeniowych szanowanych towarzystw ubezpieczeniowych. W ramach naszej platformy internetowej nawiążemy współpracę praktycznie z każdą firmą, która jest zainteresowania oferowaniem naszych produktów swoim klientom.

Z nami może podpisać umowę współpracy zarówno FIRMA jak i osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej, na zasadach umowy o dzieło lub umowy zlecenia. Nie narzucamy żadnych zaostrzeń typu podpisanie weksla z deklaracją wekslową, nie pobieramy również żadnych opłat za licencję, czy za materiały reklamowe. Nie narzucamy naszym partnerom żadnych podejrzanych abonamentów za użytkowanie naszego systemu. U nas rejestrujesz się za darmo, korzystasz z systemu za darmo, otrzymujesz materiały reklamowe za darmo, a najlepszych nagradzamy wsparciem finansowo marketingowym na terenie ich działania m.in. poprzez wykupienie Reklamy w mediach lokalnych, wykupienie dystrybucji na nasz koszt ulotek, oplakatowanie miasta plakatami, zapraszamy naszych partnerów na darmowy wypoczynek do Kołobrzegu, gdzie lokujemy w hotelu 5 gwiazdkowym ze SPA do dyspozycji na nasz koszt.

Jakby tego wszystkiego było mało, to naszym pośrednikom i agentom rozliczamy prowizję w każdy Poniedziałek, czyli co tydzień.
Dzięki nowatorskim rozwiązaniom w naszym systemie, żaden pośrednik nie ma problemu ze złożeniem i z finalizacją umowy pożyczkowej. Nasz system zaprojektowali ludzie, którzy całe życie zawodowe sprzedają produkty bankowe i obsługiwali wiele systemów bankowych, przez co dysponują doświadczeniem i wiedzą jak zrobić coś w taki sposób, aby nie było skomplikowane dla potencjalnego partnera bez doświadczenia w branży.

Więc tak… Jeśli prowadzisz biuro kredytowe, jesteś agentem ubezpieczeniowym, prowadzisz firmę windykacyjną, lombard, sklep z telefonami, placówkę sprzedażową telewizji N, Polsatu, Cyfry Plus, czy też stoisko Play, Ery, Plusa, Orange , salony samochodowe, autokomisy, sklepy AGD-RTV, kiosk z prasą, punkty lotto oraz osiedlowe sklepy spożywcze (gdzie czasami sporo klientów bierze u was towar na tak zwany „zeszyt”), właśnie nasza Oferta współpracy jest idealna dla was! Pomyślcie jaki przepływ ludzi przechodzi w pobliżu was i gdzie ucieka dodatkowa niezarobiona gotówka! Dlaczego nie zarobić bez własnego wkładu dodatkowe pieniądze i to wcale nie małe… a dlaczego nie małe? a mianowicie prowizja za sprzedaż czasami może wynieść nawet 23% udzielonego kredytu. Więc krótka kalkulacja pokazuje, iż przy kredycie na kwotę 100 000 zł, prowizja dla was wynosi 23 000 zł. I to jest za jeden uruchomiony kredyt, za jednego obsłużonego klienta.

Czyż takich potencjalnych klientów u was nie przewija się więcej?

W naszym systemie mamy produkt również na kryzys w sprzedaży produktów kredytowych. Umożliwiamy naszym zainteresowanym tym produktem pośrednikom dodatkowo zarobić na windykacji terenowej, za każdą odzyskaną kwotę płacimy prowizję.
Nasz system umożliwia naszym pośrednikom również tworzenie własnych sieci sprzedaży, co za tym idzie możecie stworzyć swoją własną sieć agentów, którzy pracują na Ciebie, patrz rys. 1 a Ty, ich szef, menadżer - motywujesz i ustalasz stawki prowizyjne. Praktycznie pochłania to niewiele Twojej pracy, ponieważ wszystkie składane wnioski idą przez zaawansowany system informatyczny. Zamawianie materiałów reklamowych również odbywa się przez system a nawet zadbaliśmy za Ciebie o wzór umowy współpracy dzięki której podpisujesz z nimi umowę współpracy.
O rozliczenia swoich pracowników nie musisz się martwić, ponieważ w systemie sam ustalasz i definiujesz jaką kwotę ma zarabiać twój agent i co jaki czas ma mu się naliczyć prowizja, Agent w swojej zakładce sam widzi ile zarobił i ma możliwość wydrukowania listy rozliczanych wniosków.
Twoje rozliczenia również znajdują się w systemie i mają wygląd dokładnie taki sam jak u Twoich agentów. System nie pozwoli takiemu pracownikowi podpiętemu przez Ciebie do Twojego konta zarejestrować się na lewo za Twoimi plecami. Więc nie martw się o takie rzeczy tylko się rejestruj.
Więc jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na współpracę i oczekujesz więcej argumentów, proponuję zadzwonić do nas pod numer 666 494 444 lub 223552825, wewnętrzny 5, a ustalisz i dowiesz się więcej.
zarejestruj się

Jak należy się zarejestrować w systemie.

Jeśli jednak już się zdecydowałeś i chcesz zacząć z nami pracować i zarabiać, zapraszamy Cię do rejestracji w systemie klikając w przycisk rejestracja przejdziesz do rejestracji w systemie Kredytum.pl
Aby się zarejestrować, w pierwszym polu wpisujemy adres maila (mail będzie nam służył do logowania) i wymyślamy hasło.
Po kliknięciu na podanego maila przyjdzie link aktywacyjny, który musimy kliknąć (w link klikamy tylko raz, po kliknięciu link wygasa) przeniesie nas z powrotem do systemu gdzie system poprosi o wypełnienie wymaganych pól. Wypełniamy, zatwierdzamy i wygenerują się nam dokumenty do współpracy, które drukujemy podpisujemy i razem z dołączonymi kserokopiami dokumentów firmowych (wpis/KRS, regon, NIP, dowód osobisty osób wpisanych jako nasi pracownicy) odsyłamy do nas na adres Kredytum.pl ul. Koszalińska 31/4, 78-100 Kołobrzeg dopisek „współpraca”

Cały proces rejestracji możecie obejrzeć również na przygotowanym poniższym filmiku

Co otrzymasz od nas po pełnej aktywacji konta?

Po pełnej aktywacji konta otrzymasz dostęp do systemu i naszych produktów, nasze wsparcie telefoniczne, mailowe oraz GG oraz w przeciągu 14 dni od aktywacji konta otrzymasz od nas pakiet startowy razem z umową współpracy podpisaną przez nas.

W pakiecie startowym będą znajdować się materiały reklamowe (plakaty, ulotki, zawieszki, zrywki wklejki, naklejki), które pomogą w pierwszych krokach promowania naszej wspólnej działalności.
pakiet startowy
Zapraszamy do współpracy, która nic nie kosztuje, można tylko zyskać!

Partnerzy:

 

 • Agen kredytowy
 • Europejska Grópa Marketingowa
 • Kredytum Chwilówka
 • smsKredyt
 • expresscash
 • Ferratum
 • sms365
 • sms365
 • sms365
 • VIVUS
 • netcrediit
 • INcrediit
 • fundusz Mikro
 • PLAY
 • ProfiCredit
 • AAsa Kredyt
 • Vanquis Bank

   

  Jako niezależny operator na rynku finansowym, specjalizujemy się w przejęciu funkcji dystrybucyjnych produktów finansowych. Oferujemy skuteczny, planowany outsourcing na rzecz instytucji finansowych (banków, leasingodawców, pożyczkodawców). Nasz najbardziej zaawansowany na rynku system informatyczny umożliwia przejęcie procesu dystrybucji produktów finansowych włączając w to zarządzanie ryzykiem kredytowym, scoring (w oparciu m.in. o raporty BIK/ BIG), przetwarzanie i weryfikacja dokumentów, callcenter. Nasz bezpieczny system informatyczny błyskawicznie wymienia dane z systemami informatycznymi stosowanymi przez banki.