Zarabiaj z najlepszymiZostań doradcą kredytowym!
Pracuj razem z nami,rozwijamy nasz wspólny biznes!
Jesteśmy po to,Aby Ci pomóc!
Pracujemy nad zwiększeniemTWOICH dochodów!
Zacznij zarabiaćZ najlepszymi!
infolinia Kredytowa 703 403 410 2,58 zł brutto / minut 814 400 001 tel. komórkowy

Zarabiaj  2 000 zł, 5 000 zł … 50 000 zł !
 

Firma Kredytum.pl S.A specjalizuje się przede wszystkim w profesjonalnym pośrednictwie finansowym, zaś swoje usługi oferujemy klientom na terenie całego kraju.

Jako operator finansowy dysponujemy szerokim wachlarzem ofert pożyczek krótkoterminowych i długoterminowych, maksymalnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Umożliwiamy wnioskowanie zarówno o kredyty pozabankowe, nieuwzględniające weryfikacji klienta w bazie Biura Informacji Kredytowej (BIK), jak i typowe kredyty bankowe. Udostępniamy także atrakcyjne produkty dla osób prowadzących działalność gospodarczą w postaci leasingów, czy kredytów dla firm.

 

Pośredniczymy ponadto przy zakładaniu kont bankowych, szkoleniach BHP oraz tłumaczeniach przysięgłych. Prowadzimy także prace przygotowawcze w celu wprowadzenia szeregu innowacyjnych ofert ubezpieczeniowych szanowanych towarzystw ubezpieczeniowych.

 

Gwarantujemy także dostęp do produktu idealnego na zjawisko kryzysu w sprzedaży produktów kredytowych – pośrednikom zainteresowanym podobną ofertą umożliwiamy dodatkowy zarobek z tytułu windykacji terenowej, gdzie za każdą odzyskaną kwotę wypłacamy dodatkową prowizję.

 

W ramach platformy internetowej zrzeszającej wszystkie oferty w jednym miejscu z chęcią nawiążemy współpracę z praktycznie każdą firmą, czy każdą osobą, która wyrazi zainteresowanie oferowaniem naszych produktów swoim klientom.

 

Umowę współpracy w zakresie świadczenia usług pośrednictwa finansowego może podpisać z nami każdy. Oferujemy korzystną współpracę osobom prowadzącym firmę, ale także i osobom fizycznym, które nie posiadają własnej działalności gospodarczej (umowa o dzieło/umowa – zlecenie).

 

Nie narzucamy żadnych niedogodnych ograniczeń czy zobowiązań w postaci weksla wraz z deklaracją wekslową, nie pobieramy żadnych opłat za licencję, korzystanie z platformy operatora finansowego, czy za materiały reklamowe. Nie wymagamy żadnych budzących wątpliwość abonamentów za użytkowanie systemu.

 

Dostępne narzędzia sprzedażowe jakie otrzymasz: dostęp do systemu składania wniosków, dostęp do systemu Call Center ( dla ambitnych) w tym dostaniesz możliwość darmowych rozmów Voip, materiały reklamowe.

 

U nas rejestrujesz się za darmo, korzystasz z systemu za darmo

i otrzymujesz materiały reklamowe za darmo!

Bez żadnych zbędnych, dodatkowych kosztów.

 

 

Naszych najlepszych agentów nagradzamy dodatkowym wsparciem finansowo-marketingowym w obrębie ich działania, m.in. poprzez wykupienie reklam w mediach lokalnych, zapewnienie dystrybucji ulotek na nasz koszt, oplakatowanie miasta i okolic. Naszych partnerów zapraszamy również na darmowy wypoczynek do miejscowości nadmorskiej i uzdrowiskowej Kołobrzeg, gdzie lokujemy ich w atrakcyjnym, 5-gwiazdkowym hotelu ze SPA.

 

Wszystko to oczywiście na koszt firmy Kredytum.pl S.A.

 

Każdy z agentów współpracujących z Kredytum.pl S.A. otrzymuje wynagrodzenie w systemie prowizyjnym, gdzie za każdy zrealizowany i sfinalizowany wniosek naliczana jest stosowna kwota, zgodnie z wartościami dostępnymi do wglądu w każdym dowolnym momencie od momentu podpisania umowy współpracy.

 

Gwarantujemy również możliwość renegocjacji stawek prowizyjnych!

 

Jako, iż system Kredytum.pl zaprojektowany został przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz dystrybucji produktów finansowych jest on zarówno profesjonalny, jak i wygodny w obsłudze. Został on stworzony w nowatorski sposób, pozwalający na sprawne składanie oraz finalizację umów i wniosków, także potencjalnym partnerom, którzy nie dysponują wystarczającym doświadczeniem w branży.

 

Dodatkowo zapewniamy także stałe wsparcie merytoryczne dla osób potrzebujących pomocy w zakresie dobrania oferty dla klienta, czy zainteresowanych dodatkowymi szkoleniami. Elastyczność centrali Kredytum.pl umożliwia dobranie metody komunikacji najwygodniejszej dla partnera i towarzyszenia mu w trakcie współpracy na każdym kroku, gdy tylko jest to konieczne

 

Jeśli więc są Państwo agentami ubezpieczeniowymi, prowadzą Państwo biuro kredytowe, firmę windykacyjną, lombard, sklep z telefonami, placówkę N, Polsatu, Cyfry Plus, stoisko Play, Era, Plus, Orange, salon samochodowy, autokomis, sklep AGD-RTV, kiosk z pracą, punkt Lotto, osiedlowy sklep spożywczy lub po prostu pragniecie poszerzyć zakres swojego działania, rozwinąć się poprzez nabranie dodatkowego doświadczenia, a ponadto osiągnąć znaczne korzyści finansowe przy niewielkim nakładzie pracy nasza oferta współpracy jest wręcz idealna!

           

Wystarczy zastanowić się jak wielki jest przepływ potencjalnych klientów w Państwa okolicy. Klientów, którzy gwarantują dodatkowe, niejednokrotnie wyjątkowo pokaźne zyski. Jest to niezarobiona jeszcze gotówka, która tylko na Państwa czeka.

 

Są to niemałe, dodatkowe pieniądze, które można uzyskać bez własnego wkładu.

Prowizja za sprzedaż pojedynczego kredytu może nieraz wynieść nawet do 23% udzielonego kredytu.

Przykładowo: przy kredycie na kwotę 100 000 zł prowizja dla agenta, który pozyskał klienta i złożył wniosek wynosi aż 23 000 zł!

 

I to w dodatku za jeden uruchomiony kredyt – za jednego tylko obsłużonego klienta.

 

Gwarantujemy także dostęp do produktu idealnego na zjawisko kryzysu w sprzedaży produktów kredytowych – pośrednikom zainteresowanym podobną ofertą umożliwiamy dodatkowy zarobek z tytułu windykacji terenowej, gdzie za każdą odzyskaną kwotę wypłacamy dodatkową prowizję.

 

System Kredytum.pl, nakierowany przede wszystkim na wygodę potencjalnego partnera, umożliwia również tworzenie własnej sieci sprzedaży, która działać będzie na wspólny sukces. Państwo natomiast jako podmiot nadrzędny, będziecie musieli jedynie odpowiednio motywować swoją własną sieć agentów, bez konieczności rozliczania swoich pracowników – w systemie sami Państwo ustalają oraz definiują jaką kwotę mają zarobić Państwa współpracownicy wraz z możliwością kontroli i generowania listy rozliczanych wniosków.

 

Wszystko to przy minimalnym nakładzie pracy dzięki zaawansowanemu systemowi informatycznemu, na którym opiera się platforma Kredytum.pl.

Jeżeli już się Państwo zdecydowali - chcą Państwo zarabiać i rozpocząć współpracę z Kredytum.pl, zapraszamy do rejestracji w systemie: wystarczy wybrać przycisk „Rejestracja”, zaś system poprowadzi Państwa dalej.

 

Po pełnej już aktywacji konta uzyskają Państwo dostęp do naszych produktów oraz systemu, pełnego wsparcia merytorycznego (telefoniczne, e-mail, komunikatory GG, Skype), zaś w przeciągu 14 od aktywacji konta otrzymają Państwo „pakiet startowy” ze wsparciem marketingowym w postaci plakatów, ulotek, zawieszek, zrywek i naklejek, które pomogą w pierwszych krokach promowania naszej wspólnej działalności.

Jeśli jednakże jeszcze nie zdecydowali się Państwo na współpracą z firmą Kredytum.pl i potrzebują Państwo większej ilości argumentów lub ustaleń, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami: 8144 000 008144 000 00  .

 

 Zapraszamy do współpracy, która nic nie kosztuje. Można tylko zyskać!

 

Partnerzy:

 

     

    Jako niezależny operator na rynku finansowym, specjalizujemy się w przejęciu funkcji dystrybucyjnych produktów finansowych. Oferujemy skuteczny, planowany outsourcing na rzecz instytucji finansowych (banków, leasingodawców, pożyczkodawców). Nasz najbardziej zaawansowany na rynku system informatyczny umożliwia przejęcie procesu dystrybucji produktów finansowych włączając w to zarządzanie ryzykiem kredytowym, scoring (w oparciu m.in. o raporty BIK/ BIG), przetwarzanie i weryfikacja dokumentów, callcenter. Nasz bezpieczny system informatyczny błyskawicznie wymienia dane z systemami informatycznymi stosowanymi przez banki.

    * Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy. Reprezentatywny przykład: kwota pożyczki wypłacona Pożyczkobiorcy 3 000 PLN; czas obowiązywania umowy 10 miesięcy; miesięczna rata 523.92 PLN; całkowita kwota pożyczki 5 100 PLN; oprocentowanie 10%; prowizja za udzielenie pożyczki 2 100 PLN; całkowita kwota do zapłaty 5 239.20 PLN; RRSO 276.3% (stan na dzień 05.03.2015r.) Strona internetowa należąca do Kredytum.pl SA z siedzibą w Warszawie (02-409) przy ul. Obywatelskiej 5/34 NIP 6711801571 Regon 320993683 Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Koszalinie Wydz. IX Gospodarczy KRS 0000390072 wysokość Kapitału zakładowego 100 000 PLN ( opłacony w całości) Adres Korespondencyjny: Kredytum.pl SA ul. Koszalińska 31/4, 78-100 Kołobrzeg. Zwany „pośrednik” lub „administrator” Wszelkie reklamacje i zgłaszanie wykreślenie danych osobowych prosimy przesyłać na adres reklamacja@kredytum.pl lub pisemnie na adres korespondencyjny: Kredytum.pl SA ul. Koszalińska 31/4, 78-100 Kołobrzeg.

    Strona, domena oraz treści i oferty na niej umieszczone są własnością i autorstwa firmy Kredytum.pl SA z siedzibą w Warszawie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez zgody spółki jest zabronione.